berbat bır beslenme

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve gerenımo tarafından 18 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    tesekkurler 1.5 degıl 15gr gr yazmayı unutmusum:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:54 ----------

antremanla ılgılı yorumları beslenme gunlugune degılde antreman gunlugune yaparsanız sevınıcem
    :)

2. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Başarılar Arkadaşım, Umarım Başarılı Olursun Ama Öyle Kadayıflar, Cipsler, Çikoletalar, Püskevitler Oldu Mu Altına Bi De Karatay Gibi Yazdın Mı Olmuyo :D Gerçekten Ben Karatay Diyetini Biraz Modifiye Ettim, Sadece Antrenmanlardan Önce Biraz Kuruyemiş, Antrenmanlardan Sonra Da Meyve Yiorum 1 Tane, 1 Gün De Carb Up Günüm. Karbonhidrat Aldım Bu Gün Carb Up Günümdü. Ve Resmen Ağırlık Çöktü Üstüme, Midem Şişti, Halsizleştim, Bida Carb Up Yapmam Heralde :) Geri Kalan Full Karatay. Sana Şunu Diyebilirim Eğer Karatay Diyetine Başlar Ve Tam Anlamıyla 2-3 Gün Dayanırsan, 4. Günden Sonra Resmen Enerji Patlaması Yaşıyorsun. Ben Şu An Öyleyim. Yattığım Yerden Ateşim Yükseliyor. Gidip Ter Atıyorum Off Günlerimde Bile Duramıyorum. Çünkü Karatay Diyeti (diyet diil ya neyse) Vücuda Yağdan Nasıl Enerji Üretilir Onu Öğretiyor. Testlerini Yaptır, Bi Sıkıntın Yoksa, Adaptasyon Dönemiyle Beraber Yavaş Yavaş Karatay a Geçiş Yap Bence. Karbonhidratlar Sigara Gibi Bağımlılık Yapıyo, Yiyince Mutlu Ediyo Gerçekten Ama (!Bence!) İnsanı Hantallaştırıyor.

ZeusS_ ve gerenımo bunu beğendi.
  3. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    ben ılk beslenmemın yalnıs oldugunu kabul edıyorum zaten suanda son yazdıgım lısteyı uyguluyorum karatay beslenmesı oldugunu ıddıa etmedım ama yapanları tebrık edıyorum :)
    benım de ıstedıgım bırgun ona gecıs yapmak ncak suanlık sınırlı dusuk karbo beslenmeye calısıyorum tek çabam bu ama zamanla buda sekıllenecek :)

4. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    İnşallah :) Zaten Birden Kesme Karboyu Yamulursun :) Allah Kolaylık Versin. Yalnız 2 Saat Kardiyo 1 Saat Ağırlık Aynı Günde Çok Fazla Bence Kas Yakarsın Yağ Yerine Protein Almazsan Yeteri. Gerçi Alsan Bile Bunları Aynı Gün Yaptığın İçin Sıkıntı Olur Kanımca Ama. Bilemicem Yani.

gerenımo ve ZeusS_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş