Beraber liste yapalım (supplement-amerika'dan)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve moothy tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bioforge geçen eylülde almıştım draftın tavsiyesi üzerine 2 kutu,duruyor henüz başlamadım,başlasamda neyle kombine etmeliyim onuda bilmiyorum :) graze ok aldım listeye
    diğer bilgiler içinde teşekkürler inceliycem :)

Son düzenleme: 18 Mart 2012
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
  3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bak, ne alırsan al, mutlaka küçücük ölçekle maksimum faydayı sağlayan ve uzun dayanan bir şey olsun.
    yani şunu demek istiyorum: jack3d ölçeği gibi küçük bir ölçekle 100 ölçek verebilecek birşey.
    işte o zaman bavulda az yer kaplar, ama kullanım süresi uzun olur.hem TRde bulunmayan birşey olsun :)
    benim aldıklarım şunlar idi.
    antreman öncesinde, ne ararsan var :http://www.bodybuilding.com/store/dym/xpandxtremepump.html
    antreman sırasında: http://www.bodybuilding.com/store/mrm/bcaa.html
    (bunu kesin al, 1 sene oluyor hala bitmedi. f/p oranı ve kullanım süresi süper gidiyor)
    bu olmaz dersen, ya da http://www.bodybuilding.com/store/sv/xtend.html
    antreman sonrası için kesinlikle glutamine. burda çok pahalı. mümkünse 1 kilo filan al. marka arama, zira 3 farklı marka denedim, mhp sr, now ve cheap supplements. hepsi aynı, sr filan farketmiyor. hepsi aynı. sen bundan al mesela. burda 250 liraya satılan şey orda 40$. http://www.bodybuilding.com/store/opt/glutamine.html
    kesinlikle testo artırıcı, güvendiğin ama doğal bir supplement bul. içinde arginine bol olsun.

ayrıca küçük şeyler de lazım. burda vardır ama orda çok ucuz, üstelik valizde hiç yer kaplamaz.
    sağlık için now foods ultra omega-3 al, 180lik, 1 kutu seni 6 ay götürür: http://www.bodybuilding.com/store/now/ultra3.html
    karaciğer için silymarine al, 1 kutu seni 7 ay götürür: http://www.bodybuilding.com/store/now/silymarin2x.html

yer kaplıyor diye hiç endişe etme, bavulun içinde kaynayıp gidiyorlar :D
    bizzat denenmiştir. ben bunlara ek olarak 1 kiloluk protein tozu getirdim (2.2lbs) başkalarına bi o kadar büyüklükte ilaçlar getirdim. hiç sorun olmuyor.
    2 valize güzelce dağıtırsın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:30 ----------

ek: listeni şimdi gördüm, betal alanine bende hiç işe yaramadı, eğer sende işe yaradıysa al, yok ilk kez alıyorsan riskli bir ürün, karıncalanma yapıyor ama pek işe yaramıyor. ayrıca kafeine para verme. antreman öncesi koyu bir nesface ya da türk kahvesi iç daha iyi. tablet kafein kalbin çok sağlamsa ancak alınır. başkası sana zarar.

ek2. bir de extremem pump alırsan hem beta alanine var hem de kafein. mesela, o tip ürünlere dikkat et. performans artıcıların içinde bunlar zaten vardır, yani perf.artırıcı hem de kafein alma, aynı içeriği iki farklı ürünle alma.

Son düzenleme: 19 Mart 2012
    kratos1, VENGEANCE ve moothy bunu beğendi.
  4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    çok saol Savaş güzel önerilerin için

bu ürün benimde hoşuma gitti dediğin gibi uzun vadeli gider ama stok yokmuş,talebe bağlı getiriyorlarmış :(

http://www.bodybuilding.com/store/mrm/bcaa.html?CJAID=10409943&CJPID=4003003

beta-alanine ilk defa kullanıcam evet,fiyat ve hacim olarak dişe dokunur değil zaten,dursun kenarda:)
    glutamine ekledim zaten 600gr optimum :)
    xtend'i çok istiyorum ama 1.100 kg luk olan 90 servisliğin boyutu büyük maalesef,30 luk alsam faydasını görene kadar biter,o noktada sıkıştım şuanda :)

evet balık hapı ve sağlık ürünlerini ekliycem listeme:)

SAVAŞ74 bunu beğendi.
  5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mrm bcaa 2.2lbs stokta var görünüyor. bu arada 1.1 kilo sana büyük gelmesin. git bir supplement mağazasına gör, bak, elle dokun. bavula koyunca küçücük oluyor: bir kot pantolonu silindirik şekilde yuvarlayarak katla, valize koy, aha tam işe o kadar :D ben protein bar bile almıştım. bi tane 24lük kutu. kutuyu çıkar at, minik barları valize boşluklara doldur :D hani çorap dolduruyorsun ya aynen onun gibi :D valizi hiç boş bırakmııcan :D hakkını vercen :D

Son düzenleme: 19 Mart 2012
    kratos1 ve moothy bunu beğendi.
  6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    dostum ilk mesajımda belirttim ben değil arkadaşım getiricek ürünleri,isviçrede yaşıyor eşiyle gelicekler bi kaç günlüğüne o yüzden fazla emrivaki yapamıyorum :)

7. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    zma da getirtebilirsin. Benim de arkadasim cumartesi gelior 2 gun once ogrendim, cok yerim yok vitamin tarzi kutularda birseyler getirtebilirim dedi.bioforge ve zma siparisi verdirdim.
    Benim bu sporda onerebilcegim urunelr iki kategoride.
    1. basicler, yani ana gerekenler. Bunlar whey, bcaa, creatin, glutamin, omega 3-6-9,beta alanine. multivitamin. belki karaciger icin milk thistle ve bi preworkout urunu(cok gerekli olmasa da bence ygun bi hayatiniz varsa gerekli).

2. kategori ise peak die adlandirdigim urunler. Ufakta olsa bi atilim yaptiracak urunler bana. Bir testo booster, ve ya icergindekileri tam olarak bilmedigim ortaya karsik:) vucudu sasirtan ekstra performans, hacim artisi yag yakimi saglayan urunler.
    1. kategoriye oncelik verilmeli. 2. kategorideki janjanli urunler arada bir vucudu ziplatmak icin eklenmeli.
    Mayis gibi gelecek aradaslarda nispeten daha cok yer olur, stogumda bcaa yok fazla bcaa getirtecegim, bioforge dan memnun kalirsam ondan getirtecegim ve bodybuildingin altini ustune getirip urun arastirip birkactane 2. kategoriye giren urun getirtecegim:)

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    araştırmadan sonra bulacagın kayda değer ürünleride burada paylaşırsan sevinirim
    benim listemin son hali böyle,seninde işine yarar belki,baya bi masralı olucak gibi ama değer :)
    bende 360 kapsül zma 180 kapsül bioforge var zaten şuanda,henüz başlamadım,merak ettiğim biforge kullanırken zma da kullanabilirmiyiz? çünkü bioforge de zinc var zaten

[​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 21 Mart 2012
  9. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Liste guzel gorunuyor ama aakg ye para verirmiydim bilemiyorum.ayrica mpr amino da gereksiz gibi. leucin oraninin yuksek olmasi guzel ama urun gramaj olarak az zaten bcaa urunu de siparis ediyorsun. bunlar yerine SAVAS74 un dedigi gibi bi servingi yuksek preworkout soylebilirsin. bircok stimulant based preworkoutlar servingi kucuk bu nedenle ufak kutuda cok miktarda serving icerior-ki yer sikintisindan dolayi senin istedigin birsey.
    Ben su anda arastirma pek yapmiyorum, elimde bullet proof, now beta alanine, green magnitude, on creatine , craze, xtend, multi, milk thistle, scifit glutamin, cellucor c4 extreme, purple psyko, white flood, jacked,msm , green tea tablet var. gelecek olarakda zma ve biotivia bioforge. sana fikir vereiblir.

evet supplement etkilior, ama bana gore cogu bana gore placebo etkisi. ben hicbirseyi eksik almak istemedigimden bu sekil bi supplement stackim var. elimden geldigince de ekleme yapiorm, bilgisyarmuhendisiyim, calisiorm, bir yandan da yine bilgisayar muhendisliginde yuksek lisans yapiorm, yani baya yogun bi hayatim var, supplementler en azindna kafami rahatlatior, yogunlugun verdigi stresi placebo etkisiyle azaltior:)

moothy bunu beğendi.
  10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Eklem sıkıntısı çekenler için Super Cissus'u öneririm.

moothy bunu beğendi.
  11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    king87

mpr da 120 servis var o kutuda,az mı ki bu :)

12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    listeyi tamamladım sayılır
    son bir sorum var iso93 getirmek istesem 5lbs sizce sığarmı bavula,yada spor çantası gibi bi çantaya?bilgiğin kova gibi kutusu var gözüme kestiremiyorum boyutunu syntha6 nın 5 lbs si ile aynımıdır kutu boyutu sizce

13. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Syntha 6 dan biraz daha buyuktur. Kutu dizayni cok ilginc bu Iso Sensation 93 5 lbs ligin. Dersinki, Filli Boyadan 5 kiloluk ahsap tutkali aliorsun, oyle bir kutu:)

Mpr 120 servis ama her servis 1.78 gram:))))) bcaa icin cok cok az bir miktar

moothy bunu beğendi.
  14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bavula zor sığar o zaman o :D neyse artık 6-7 taksitle kartla onu türkiyeden alırım artık,çünkü amerikadan isviçreye kargo parasıda çok oluyor böyle hacimli şeyler koyunca listeye
    senin dediğin 2.2 lik bcaa yı ekledim mrm yi çıkardım listeden ;) USPlabs Modern BCAA alıyorum bir kutuda :)

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    her türlü weider ürününü bulabileceğim amerikan sitesi varmı beyler? iherb ve bb de çok kısıtlı ürünler var

16. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    modern bcaa denedim, bende hiç işe yaramadı. bilgin olsun. ayrıca ölçeği büyük ve kutu başına kullanım süresi az. ayrıca suya karışımı mrm'e göre daha zor, deli gibi çalkalamak gerekiyor.

mrm bcaa tek geçerim. ben tek geçerim. seni bilemem :D

moothy bunu beğendi.
  17. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    yoğurt kabına benzeyen iso93'ü bavula sığdırmak biraz sıkıntı oluyor ama kutuyu açıp içine diğer ufak supplement'ları atmak da bir çözüm :D

18. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    bende yegenıme bı kac parca bısey getırttım usa dan, gaspari amıno bcaa falan al demıstım muscletech fx almıs 2 kutu, 2 kutu optımen al demıstım 1 kutu baska bı multıvıtamın almıs bol bol kafeın tablet al demıstım (elımdekı vıvarınler azaldı) guarana dıye bısey almıs 1 kutu. tuttuaramaıs bı turlu dedıklerımı, eee cocuga ıs buyur arkasıdan kendın gıt dıye bosuna dememısler :)
    neyse yenı bı ant programı deneyecegım once 30 dk sıkı bı agırlık ıdmanı sonra 25 30 dk kardıyo (boyle yapmamın sebebı kardıyo ve agırlıga haftalık zamanım yetmıyor artık. profesyoneller sabah kardıyo aksam agırlık yapıyorda ben kardıyoyu ne zaman yapıcam). agırlık ıdmanı bıtınce 1 cup amıno fx atıcam boylece hem agırlık sonrası hem kardıyo oncesı bol bol bcaa ve multıvıtamınlerden olusan bı suplement kullanmıs olacagım. plan bu. 2 ay sonra yenıden gelecek kerata daha guzel bıseyler getırtecegım o zamana kadar ıdarelı kullanayımda ...

19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    selam beyler

Deneme amaçlı 10 mayısta verdiğim sipariş bugun itibariyle isviçrede ki arkadaşıma ulaştı

sıra geldi ana listeye,ana listemin son durumu bu şekilde

Con-ret- animal stak- memnun kalırsam Craze ekleyebilirim listeye

20. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Moothy ben son 1 ayda amerikadan 2 kutu super hd cellucor 60 tablet yag yakici, 44 packlik Animal Pak, 90 servislik xtend ve 1 kutu bioforge getirttim.
    yine haziran sonuna dogru gelecek arkadasla 2 kutu animal pak, 2 kutu animal omega 1 kutu animal rage 1 kutu xtend 90lik getirtecegim.
    Elimde bunlar harici zma, green magnitude, optimum creatin, craze, cellucor c4 extreme, scifit kre alkalyn var. bunlarin yaninda baska seylerde olabilir animsayamadigim:) eve gecince tam listeyi yollayabilirim sana fikir vermesi acisindan.

moothy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş