Bende sarkma varmı? Bu vücut toplanır mı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve t3amsah tarafından 29 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar spor salonun sahibi bana senin vücudun toplanmaz iğne kullanman gerek dedi.Bende iğne kullanmıcamı söyledim 1 aydır spor kardiyo yapıyorum bu vücudu fit bir görüntüye sizce sokabilirmiyim.Karın kası cıkarabilirmiyim?Vücudumda sarkma varmı yardımcı olursanız sevinirm.Şuanda 81 82 kiloyum ve çevremdeki insanlar genelde bu kilolarda daha sıkı bir vücuttalar spor salonundakileri kastetmiyorum.Açıkcası spor salonu sahibinin bu sözleri baya moralimi bozdu.

Söyliyeceğim dipnotlarda şu şekilde 1 ay önce fln 86 87 kiloydum.2009 yılında 110 kilo görmüştüm bir ara, şuanda 1 gün antrenman 1 günde koşu şeklinde yapıyorum.Yağsız protein ağırlıklı besleniyorum.Lipo 6 ve l carnitin yağ yakıcı kullanıorum.75 civarı kiloya indiğimde sıkı bir vücudum ve karın kasım olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Nisan 2012
  2. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Kardio Ve Düzenli Beslenme İle Yapılmayacak Birşey Değil. Sen Hocanı Dinleme Daha 1 Aydan Ne İğnesi. O Salondan Mümkünse Koşar Adım Uzaklaş. Ben 145 den 120 lere Düştüm. Gayet Sarkma Olmadı. Sen Çok Daha Rahat Yaparsın. Yeter Ki Sporunu Beslenmeni Ve Dinlenmeni Aksatma. Başarılar.
    Ancak Belirtmeliyim Ki Kuralları Okumalısın. Şöyle Olsam Şöyle Olur Mu, Bu Kiloya Ulaşsam Karın Kasım Çıkar Mı Tarzındaki Konular Malesef Kilitleniyor.

3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Öncelikle senin vücudun toplanmaz iğne gerek diyen bi hocaya sahip salonda durmamanı tavsiye ederim.Ne vücutlar azimle yola geliyo moralinizi bozmayın çok kötü değil vücudunuz yağ oranınız yüksek.Sağlam bir diyet ve düzenli antrenmanla olmayacak şey yoktur.Sarkma konusuna gelince yağlı bir vücutta sarkmalar olabilir.Kardionun yanında ağırlık çalışmanız faydalı olucaktır.Yağlardan kurtuldukça tabiki daha sıkı bi vücudunuz olucaktır.Karın kası konusu çok zahmetli şimdilik sadece yağlarınızdan kurtulmaya odaklanın.Dediğim gibi vücudunuzun çok kötü bi durumu yok hocanızın abartması moralinizi bozmayın ve çalışmalara devam edin sonuçları kendi gözünüzle görüceksiniz.Kolay gelsin :)

4. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sizden fazla göbeğim vardı, 2,5 ay düzenli spor + diyetle çok iyi mesafe katettim.
    arkadasların önerisine kulak verin o salonda durmayın :)

5. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Saolun beyler yaklaşık 1 aydır çok iyi diyet ve kardiyo yapıyorum.

Yazayım size yaptıklarımı.Hocayıda çok dinlemiorum internette öğrendiğim bilgilerle kendi programımı kendim yapıyorum diyebiliriz.Büyük kas grupları 48 saat dinlenme süresi varmış bu nedenle bir gün koşu 1 günde büyük kas grubu çalıştırıorum 15 x 3 set şeklinde.

1 gün lat, rowing, öne lat, göğüs , üst göğüs , yana açış, ve 1 omuz hareketi yapıyorum.Daha sonra mekik hareketleri

2.gün se 30 dk 9 hızla koşu , 10 dk da 6 hızla koşu yaparak antrenmanı bitiriyorum.

Yediklerim ise şu şekilde

Sabah: 80 gram yulaf ezmesi 3 yumurta beyazı karışım ve 1 bardak 0 yağ süt

öğlen yağsız tavuk ve dana etinden kıyma çekilmiş köfte 100 gram civarı ve yanında 200 gram civarı yoğurt 20 30 gram kepekli makarna yada 1 diliim kepekli ekmek

ikindi: 50 gram yulaf ezmesi , 10 20 gram kuru üzüm ve 200 gram civarı yağsız süt karışımı

akşam: 200 gram civarı yağsız tavada pişirilmiş mezgit balığı yanında domates salatalık ve marul balığı ekmeksiz yiyorum çünkü genelde mısır unuyla dış bölümünü annem kaplıor lezzetli olsun die, yaptıklarım hakkındada görüşlerinizi önerilerinizi bekliyorum

Yaklaşık 1 aydır bu şekilde buna benzer besleniyorum

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu vucut toplanmicakta hangi vucut toplanacak?
    elbetteki toplanır
    düzenli spor + sağlıklı beslenme+azim

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü, üyelerin beslenme başlıklarını, besinlerin 100gr içeriklerini incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

themertyildiz ve hasanateş bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş