Bende deri sarkması mı var yoksa yağ oranım mı yüksek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ebalci8 tarafından 7 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ebalci8

ebalci8 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bundan 5-6 ay önce ben de deri sarkması mı var isimli konu açmıştım gelen yorumlarda sarkma yok beslenmene dikkat et düzelir denildi ancak ben 3 aydır yağ oranımı düşürmek için 1750-1900 ortalama bu civarlarda kalorilik diyet yaparken antrenmanıma devam ettim ancak hala karın bölgemdeki yağlar azalmadı yediğim besinler genelde yumurta tavuk hindi protein kaynaklarım karbonhidratları ise genelde pilavdan yulafdan vs aldım genelde makrolar 90-110 gram karbonhidrat 145-160 gram protein 70-80 gram yağ bu şekilde oluyordu ne yapmam lazım diyete devam mı etmeliyim karın mı çalışmalıyım yoksa deri sarkması mı var bilgilendirirseniz sevinirim göğüsüm omuzlarım kollarım sırtım heryerm gelişti karın bölgemdeki yağ ve bel bölgemdeki yağlar kaldı öyle

Ekli Dosyalar:

2. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok maalesef ve simit bölge de en zor yağların eridiği bölgedir buna şüphe yok. Detaylı yorumlamak için soruyorum yağ oranın nedir ve kaç kilosun ?

ebalci8 bunu beğendi.
  3. ebalci8

ebalci8 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ oranım 15 kilo 70 boy 1.75

4. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum üste de dediğim gibi Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok o yüzden yağ oranını düşürmeye bakacaksın ki simit bölgesi gitsin görünüş genetik yapın ile alakalı da olabilir ancak bir sarkma şu anlık gözükmüyor. Tavsiyem beslenmene dikkat et sporu eksik etme ... %15 yağ oranında böyle belirgin karın kasları isteyemezsin maalesef; kilon boyuna göre orantılı. Yağ yakarken temiz kas kütlesi kazanmaya bak.

ebalci8 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş