1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ben oldukça kilolu bir arkadaşım, kas manyağı olmak için neler yapmalıyım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Kayra Bey tarafından 4 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @OnlyRocco ıyı guzelde cok guclu ınsan gordun mu sen hıc hayatında

mesela hıc spor yapmadan 140 bench basan bırını yada rabayı gercekten kaldıran ole yarım yamalak degıl baya tuttumu havalandıran bbırını

ben gordum zaten eger ızlersen vıdeoları nedne uygun olmadıgını anlarsın her sporun uygun oldugu bır fızık vardır bu sonradan gelısmez

yanı sen reflekslerı zayıf adama masa tenısı oynatmaya kalksan ve desen kı hadı bakalım senı de tecrube edelım 10 senen gıder adamda bı cacık olmaz

buda aynısı

guclu olmak ayrıdır bu ısı prof olarak sporcu olarak yapmak ayrıdır

Bozo-Baku, eleroniel, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. siberroger

siberroger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    salona yazılmadan öncesinde biraz düşünmeni tavsiye ederim . oradaki vücutcuları görüp motive olmak da var , 1 ay sonra bırakmak da var. kendini iyice hazırla . forumdaki yazıları bolca oku. belki evinde hafif egzersizlerle , sahilde yürüyüşlerle birkaç ay vücudunu hazırlaman gerekir. unutma en büyük etken de beslenme . beslenmeni değiştirdikden sonra hızla kilo vermeye başlıcaksın . hemen gaza gelip 40 dk koşuydu başlarsan sakatlıklar çıkabilir . emin adımlarla sabırla ilerlemen gerekir . tavsiyem.

3. faruk61

faruk61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dostum bnce snn bu senn kilonda olan ve snn hedefine ulaşan kişiler daha iyi ve olumlu cevap verirler,herkes farklı bir şey söylüyor doğru olabilir ama herkesin kilo verimide bir olmaz,danışacağın spor hocaları en başta olmak üzere snn kilonda olupta kilo veren kaslı vücuda dönüştüren bir arkadaşa sorman daha uygun olur.

4. cenn

cenn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kayra Bey,

Eğer tavsiye istiyorsan; şu durumda her şeyden önce ilk hedefin sağlığına kavuşmak olmalıdır. Şu an obez durumdasın. Sende insulin direnci ve karaciğer yağlanması olma olasılığı yüksek görünüyor. Derhal bir doktora gidip ilgili kan testlerini yaptırmanı tavsiye ederim. Eğer bu tip problemlerin var ise, normal insanların yaptığı diyet ve kardiyo ile zaten kilo veremeyeceksin. Uygun bir tedavi süreci ile önce yavaş yavaş kiloları vererek sağlığına kavuşmanı, sonra ağır güç-kas egzersizlerine başlamanı öneririm...

5. byrm_ylmz

byrm_ylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kayra beyin alkışlarlayasıyorum adlı bi sitede videoları var. kendisi lütfen yanlıs anlamasın ama bi takım sorunları olan bi insan. ilk yapması gereken bu sorunları çözmek
    hyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:49 ----------

kayra beyi daha iyi tahlil edebilmeniz için
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73878/gercekten-cok-ama-cok-guclu-adamhyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:52 ----------

googleye gerçekten çok ama çok güçlü yazıp kayra beyin videolarını izleyerek onu daha iyi tahlil edebilirsiniz

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @byrm_ylmz iyide biz konuyu coktan kapttık zaten nıye tekrar dalga gecmye calısıosun kı ılk mesajın ve buraya atıyosun

Bozo-Baku, Azi ve themertyildiz bunu beğendi.
  7. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumlar için teşekkürler. :D

Ben de zaten bir Benedikt Magnusson olmayı hedeflemiyorum bu arada. Amatör olarak bu işi yapacağım, ya da biraz daha kilo verdikten sonra, kendi kilomda da derece yapmaya çalışabilirim, bilemiyorum.

Haydi bakalım.

8. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok mu yalnızsın kardeşim ? Yalnızlık insanları ağır depresyona sokup bir self-lover haline getirebilir.

Şu videoyu izlemeden önce fazla üzerine geldiklerini düşündüm. Senin adına üzüldüm. Gerçekten bir powerlifter olabilir diye düşündüm, neden olmasın ki ? Ama inan şu an çok daha fazla üzülüyorum.

Herşeyi ama herşeyi geçiyorum. Sen bir yumrukta bir binanın kolonunu kıracak güce sahip ol, ama senin saygın nerde?

Yaşın kaç ? - 20 . Hareketlerin kaç yaşında ? Söylemek istemiyorum. Mütevazilik denen kavram senin lügatında varmı kayra bey ?

Sen şu an dünyanın en kuvvetli adamı olabilirsin - ki değilsin -. En cesur adamı olabilirsin - ki değilsin - . En kalın kemikli adamı da olabilirsin - ki değilsin -.

Fact 1 - Kolanın ağırlık kaldırmayla hiçbir alakası yok , senin o resimlerinle var
    Fact 2 - 65 kilogramlık 2 senelik bir wing chun cu senin 135 kglık vucudunu rahat bir şekilde yere serebilir.
    Fact 3 - Bir öküzün kafatası ortalama yetişkin bir insanın kafatasından 4 kat daha kalındır. Senin bir yumrukta o öküzü devirebilmen için elinin taş olması gerekir - ki değildir -

Güçlü olmak için tek etken genetik değil ya ! SİMİT PROTEİN ALIMI gibi şeyler söylemişsin. Bilgi dağarcığın da bu kadar dar kardeşim.

Gerçekten yazacağım o kadar çok şey var ki ellerimden çıkmayan - ki buraya yazsam bir sayfa olacak - pekte konuşmaya hacet bırakmıyorlar.

Sana tek ama tek tavsiyem, bunu beni iyi bir kardeşin olarak gör ve öyle algıla, bir psikoloğa git.

Sporu falan bırak, yalnızca bir psikolog.

Ha birde bu iddia ettiklerini videolara çekip bizlere göstersen çok daha iyi olur. Zira sana inanmayanlar var (!)

mma-, vücutcuu, Kayra Bey ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    @Demirgan yorum için teşekkürler. Açık açık söyleyeyim, artık böyle salakça düşünceler içerisinde değilim. Artık kilo verip, vücut yapmak ve belki de güzel bir savunma sanatı öğrenmek benim amacım.

10. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    videoyu izleyene kadar senin bunları başarabileceğine inanıyordum fakat...
    videoyu sonuna kadar zor izledim, böyle bir ego insana her şeyi yaptırır kötü anlamda.Bu arada kemiklerin kalın değil şişmansın.eğer ego sorununu yenmek istiyorsan ''çok ama çok güçlüyüm,kemiklerim iri,tek vuruşta adam öldürürüm'' saçmalıklarını bırakıp şişman olduğunu kabul et ve zayıfla gerçekten üzüldüm haline ama hala düzelebilirsin.Saygılar.

11. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok, kemiklerin azıcık kalındır ama tabii ki şişmanım. Zaten artık o video'daki gibi saçma sapan şeyler çekmeme kararı aldım. Psikolojik sorunlarım bitmeye başlayınca, karakterimde de düzelme aldım zaten.thums:

12. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2012
    mma- bunu beğendi.
  13. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Aslında yorum bıle yapmayacaktım ama içim el vermedi.

Sen ya insanlara trollük yapıp eğlenıyorsun ya da ciddi sorunların var. Eğer ki 1. seçeneği uyguluyorsan eminim şuana kadar baya bi eğlenmişsindir ve amacına ulaşmıssındır. hatta insanların duygularıyla bile oynamış oluyorsun

eğer 2. seçeneğe gelırsek durum çok değişir. Senin piskolojini gerçekten fazlasıyla anlıyorum, sosyal çevrende yaşadıgın sıkıntılar seni bu hale soktu. aslında senden çok çevrenin suçu var bu konuda. eğer ki çevren bazı davranışlarından falan vazgeçselerdi bu halde olmazdın. Eminim ki uzun zamandır evden dışarı çıkmıyorsun belki de çıkamıyorsundur utancından. evde cok büyük depresyonlarda geçirdin, hayal gücünde yarattığın farklı kılıklara da büründün. benliğini yitirdin.. Hep ugraştın ama hiç başaramadın. İşin icinden cıkamadın bir türlü. Sana destek çıkan insanlarda olmadı yanında. Sende hayatını bilgisayara ve yemeklere adadın. Ve bir süre sonra hayallerinle yaşamaya basladın. kendıne yenı bır karakter yarattın hayalınde ve o karakter tam da istediğin gibiydi her şey de dört dörtlük biriydi kusursuzdu.. ne olursa olsun sana söylediğim bu lafları üstüne almamaya calısıyorsun "tamam haklısın artık vazgeçicem" gibi şeyler diyip geciriceksin.

bu işi piskoloklara gitmeden de yenebılırsın, cunku sen belli bir olgunluğa gelmişsin artık. uyanma vaktin geldi bence. zor da olsa bu işin içinden çıkmaya bak. dünyaya 1 kere geliyoruz bunuda kendını harap ederek harcama ve gerçekleri yüzüne vur bırak artık bu saçma şeyleri gelip geçici bir dönemdi ve geçti artık. hayatının sonuna kadar böyle yaşayamazsın

bu söyledıklerım bırcok kısıye anlamsız gelsede senin için olağan şeyler buna adım gibi eminim belkı ınkar ediceksin ama öyle, neyse su akar yolunu bulur diyelim

14. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    @ali1453kedi biraz çocuksu bir arkadaş galiba.

@mma_, evet, psikolojik sorunlarım var ama sen de beni iyicene yerin dibine vurmuşsun. :D O kadar da değilim kardeşim, sadece anlık gazlarla bir kaç hata yaptım. Sonuçta bir iki video bu kadar olay oldu ve hepsi de anlık gazlarlaydı. Neyse, psikolojik sorunlarım düzeliyor ve eminim ki ileride son derece beyefendi biri olacağım. Bu arada, rahat biriyimdir. Evden donla bile çıksam kimse şaşırmaz. :) (Tabii o kadarını yapmam, o ayrı. :) )

Bu arada, bir yeri yeni gördüm. Tamam, mükemmel bir dövüşçü değilim ama amatör boksla uğraşırım. Elbette wing chun da çok etkili bir sanat ama bununla 2 senedir uğraşan ve yarı ağırlığımda olan birinden de belki dayak yemeyebilirim. Yani o kadar da kötü değilim aslında. Ha yarı ağırlığımda olan Bruce Lee beni mahvederdi, ona lafım yok. :)

Haydi bakalım.

Son düzenleme: 30 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş