Ben nası bi insanım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rulinq34 tarafından 6 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Rulinq34

Rulinq34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben anlamadım bu ne böyle fitnessda daha 2 . Makinede yoruluom dermanım kalmıo ilk başladıgım zaman rahat yapıyodum şimdi biceps hareketlerinde 12.5 kg ye çıktım ama ilk set 12 tane yapıom ama 2. Set yapamıom sinirden çatlıom ya nasıl yapmıo bu vücut anlamıom 8 de kalıom 2. Sette o an kaldıramadıgım zaman öyle bi sinirleniomki ne yapacam ben ya bu ramazanda n dolayı beslenme düzgün değil kahretsin ya yeminle bıktım artık yaşamaktan bide kendime güvenerekten protein tozu falan aldım salk kafam
    Ooooooffff harbi diom ne kadar yıkık ne kadar berbat birisiym ben ya kendimi değiştiremiyom alıikanlıklarımı değiştiremiyom rahata böyle düşkün böyle bi insanım iradesiz
    Vazgeçtim fitnessi falan bırakıom
    18. Günümdü
    Kol a 1.3 cm ekledim onunda ölçümü yanlıştır büyük ihtimal
    Uyuma : 4
    Uyanma : 12 öğlen
    Yemek : 1 de kahvaltı 8 de yemek 9 da fitness

2. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    18. gün nedir yap 1 sene sonra olmadı de bırak.
    İlla ağır kaldıracam diye kendini yırtma önemli olan hareketi nasıl yaptığın hissetmen 12.5 istediğini yapamıyorsan 10 in.
    Beslenmeni bilmiyorum ama yemekten 1 saat sonra spor yapılmaz hele ciddi bir kalori aldıktan sonra besinlerin sindirilmesi lazım rahatsız olur vücut yapamazsın.
    Deneyerek yanlışlar yaparak düzelteceksin gerekirse hayatını değiştireceksin. Uyku,spor,beslenme saatlerini değişikliğe gideceksin ne yaparsam daha iyi oluyor diye vücudunu tanımaya çalışacaksın.
    Eğer spor harici sürekli pasif pc,tv başında oturuyorsan yatıyorsan başta bundan kurtulacaksın.

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Uyku düzeni hatalı

4. Tengri Biz Menen

Tengri Biz Menen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Psikolojik danışman
    Yer:
    Samsun
    Ben 1 yıl fullbody yaptım. 2 aydır split programdayım.

Bence sabretmelisin. Ama sadece sabretmekle olmuyor. Kaldıramayacağın ağırlıklara girme. Hareketi doğru yap, hareketi yaparken kaslarında gerilimi hisset, gerekirse bunu 12 kiloyla değil de 8 kiloyla yap. İlk sette 12 kiloyla yapıyorken ikinci sette yapamıyorsan 12 kiloyla başlama. Mesela ilk sette 8, ikincide 10, üçüncüde 12 yap.

Beslenmene dikkat et. Uyku düzenine de dikkat et.

18. günde vazgeçmek olmaz.

5. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Birakan herkes bugunlerde birakir devam edersen farki gorursun...
    Pes etme kendine guven basarilar...

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  6. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    ben burda salona nasıl gidicem ? hangi parayla gidicem diyip kendimi yiyip bitirirken ,çaresizlikden evde halter yapıp ,gizli gizli halter çalışırken sen burda off ben neden 12.5 kg kaldiramiyorum diyosun,haline şükür edip çalışmaya bak,motivasyon olmadikda da aç bi motivasyon vidyosunu bak gör nasıl gaza geliyorsun ,maddi durumun iyise de yoğun beslenmeye bak , bi kaç yıl sonra belki bu yazıya tekrar bakar ,başardım dersin:)

Sayfayı Paylaş