Belimi sakatladım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Persephonie tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Persephonie

Persephonie Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Evet bundan uc dort gun once tam olarak hangi harekette oldu bilmiyorum ama buyuk ihtimal deadlifttedir, belimi incittim. Biraz dinlendim cok ciddi bir sey oldugunu dusunmedim cok bi agrim yoktu. Bugun agrilarima aldirmadan tekrar bir bacak antrenmanina basladim ve ortasinda acillik oldum :D
    Bir de bel beyin cerahhine mi yonlendiriliyor bilmiyorum ama mr icin yarin gidecegim bakalim.
    Sizin hic basiniza geldi mi boyle egilemeyecek kadar belimin sag alt kisminda bir aci. Kas gevsetici kremler ve agri kesici disinda :D

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    geçmiş olsun.ağrı yapan yer kalçaya yakınsa sacroiliac eklemi kısmında olabilir , benim sakatladığım yer de orasıydı ama bendeki problem bir anda olmamıştı zamanla ortaya çıkmıştı.

3. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Beyin cerrahina gorunebilirsiniz muhtemelen mr isteyecektir

Disklerde veya kaslarda zedelenme olmustur muhtemelen,tedavide de ortopedi veya fizik tedaviye gorunmek gerekir

L3 l4 gibi disklerin oldugu bolge benzerini yaşamıştım deadlift hareketinde, kimildayamayacak kadardi benimki,arka bacaga da vuruyordu agrisi.

Hergun yaptigim duzenli esneme hareketleri(uzanip yatarak bacaklari ceneye cekme seklinde;fizik tedavi doktoru yardimci olur) ile 1-2 ay gectikten sonra normale dönmüştü

Kas gevsetici ve agri kesiciler tedavi etmez ama bir müddet rahatlatir..

Gecmis olsun

4. Persephonie

Persephonie Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Gecmis olsun size de. Korkuyorum acikcasi onemli bir sey olmasindan :D bir haftadan daha fazla bir sure antrenmana ara vermem istenirse gizli gizli giderim herhalde ben yine
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2016 ---
    Tesekkur ederim kas gevesticilerin ve agri kesicinin neredeyse hic faydasi olmadi zaten su anda

Sayfayı Paylaş