BELEDİYE SPOR KOMPLEKSLERİ

Konusu 'Spor Salonları' forumundadır ve walldonthitback tarafından 12 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. walldonthitback

walldonthitback Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,

İstanbul'da, Belediye'nin spor komplekslerinin vücut geliştirme branşına kayıt yaptıranlarınız var mı?

Ben, henüz bugün üye oldum.İnternet ortamından kayıt olup yarın,resim, sağlık raporu ve aidat vereceğim.

Dört yıldır özel salona gidiyordum,geçici bir süre maddi açıdan zorlandığım için böyle bir seçimde bulundum ki aidatı gerçekten ekonomik.

Sorum şu:

Tecrübe etmiş ya da hala etmekte olanınız var mı?

Artı ve Eksi yönleri nelerdir?

2. RedRabbit

RedRabbit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ben kayıt yaptırmayı düşünüyorum. Spor yapabilir sağlık raporu istiyorlar. Ekstra masraf. Parasız zamanıma denk geldi . Aidat 30 tl falan. Resimlerinden gördüğüm kadarıyla aletler güzel. Ama çalışma programı oluşturup hareketlerin yapılmasında yardımcı olurlar mı , beslenme programı hazırlıyorlar mı bilmiyorum.

3. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    bende istanbulda kayıt olmayı düşünüyorum istanbulda belediyenin fitness salonuna. Düşüncelerinizi yazarmısınız

4. semihfrvg

semihfrvg Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bende bi süre gitmişliğim var, makine konusunda pek sıkıntı yaşamadım fakat dumbbell lar gerçekten büyük sorun çıkarıyordu kayıp oluyor, üstlerinde kilolar yazmayanlar vs.

Sayfayı Paylaş