bel sakatlanması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve gelişen beden tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gelişen beden

gelişen beden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam ben dambıllar ile kanat kası hareketi yaparken belimi zorlamışım sanırım dün akşamdan beri ağrıyor ne yapmam gerekir sizce bırakayımmı geçene kadar doktora gitmem gerekirmi daha çok arttı

2. gelişen beden

gelişen beden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumu okudum geçmiyecekmiş sanırım hiç bu ağrı :( hayatımı mafettim

3. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    :D dsotum fazla agır gırınceo lur oyle agrı gayet normal 3 gün ıcınde %90 gecer 1 hafta sonra hıc bıseyın kalmaz banada oluyo hareketı yaparken kılo fazla gelınce belıne vurur kıloları bıraz dusur eger bel fırtması falan olduysa zaten hıc yuruyemessın agrıdan gecer bunlar fazla takma dınlendır o bolgeyı agır gırme fazla 1 haftaya bırseyın kalmaz :)

4. gelişen beden

gelişen beden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet geçiyor gibi sanırım

5. Ry

Ry Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    çoğumuzun başına geldi merak etme dostum moralini de bozma. öncelikle ağrı yapan hareketlerden kaçın ya da daha az kilolar ile çalış. ve kesinlikle belini güçlendir.

6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde sırt çalıştığım günlerde özellikle "single arm dumbbell row" yaparken belim çok fena ağrıyor 24 kilo ile yapıyorum ve belimin fıtık olmasından çok korkuyorum fakat yapıyorum. Acaba fıtık falan olurmuyum ? Spor hayatım bitecek diye çok korkuyorum.

7. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    kanat sırt antremanlarında serbest hareketlerde her zaman beli ısıtıpda yapılması sağlık icin en iyisidir ve tabi bel kemeride bu konuda önemlidir ama beli ısıtıp girdikden sonra kemere ihtiyaç yoktur fazla kemer hard core işi zaten :D benim
    görüşüm bu dur gecmis olsun bu arada sırt icin yapılan serbest hareketler fıtığa yol açmaz aksine fıtığı önler arkadaşım ama kendini kasarsan bu hareketde her türlü bi ağrı söz konusu olur

Cigabyte4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş