Bel fıtığı ameliyatı sonrası spor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kaanugur72 tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaanugur72

kaanugur72 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar 4 aydır kardiyo yapıyordum nihayet vg ye geçmiştim istediğim kiloyu yakaladığım için lakin bu seferde bel fıtığı olduğumu öğrendim.İlk gittiğim doktor başlangıç seviyesi gençsin normal dedi, fakat ağrılar dinmeyince tekrar mr çektirdim disk yırtılmış sinirlerini ezmiş dedi ve hemen ameliyat oldum.Şİmdi asıl sorum bilgisi olan varsa spora tekrar ne zaman dönüş yapabilirim en azindan kardiyo ya.Doktorum 2 ay sonra fizik tedavi randevusu verdi spor konusunda bilgisi olmadığını söyledi. Yaş 20 kilo 88 boy 1.84

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam keşke ameliyata girmeseydin sorup soruştursaydın. Bende de var fıtık başlangıç seviyesinde ve sırt güçlendikçe aklıma bile gelmiyor ağrısı. Neyse olan olmuş. Fizik tedavi dahil ameliyattan 6 ay sonra başlanabilir hafif hafif

mali67 ve seeyouagain bunu beğendi.
  3. seeyouagain

seeyouagain Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Selamlar bende fıtık başlangıcı geçirdim.10gün dinlenmeyle.Yaklaşık 4 ay önce yaşamıştım.O günden beri aksatmasız bel çalışıyorum epey güclendirdim.Şimdilik işin beli güçlendirmek olsun.Ağrıların geçtiği zaman ufaktan başlarsın.Belini zorlamıyacak şekilde.Yaşın genç sporu yaparsın biraz daha sabır.

Sayfayı Paylaş