Bel çevresi inceltme Hk.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ABDURRAHMAN BİLGE tarafından 2 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ABDURRAHMAN BİLGE

ABDURRAHMAN BİLGE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,
    Bel çevrem 94 cm kadar, yaklaşık 6-8 aydır fitness yapıyorum. Fakat bel çevrem bir türlü 94 cm altına düşmedi. Son 2 aydır kardiyo egsersizlerine çok önem vermeme rağmen incelme olmuyor. Karın kısmı gidiyor ama bel çevresi yahi tam arkaya doğru olan yan kısımlar bir türlü incelmiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? Tecrübelerinize göre hareket önerebilirseniz sevinirim. Ayrıcı boyum 1,81 kilomda 78,60 bel çevremi ne kadar inceltmem gerekir ?

2. Xmasterskull-58

Xmasterskull-58 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bunu yapa baya inceldi bende yanda durma plank vardi onuda yap faydasini gorursun

Ekli Dosyalar:

3. ABDURRAHMAN BİLGE

ABDURRAHMAN BİLGE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekkür ederim,
    Ek olarak başka önerisi olan varsa bekliyorum, teşekkürler..

4. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Öğrendiğime göre bölgesel çalışma yapmak yerine genel her bölgeyi çalıştıran ağırlık antremanı yapılırsa vücut yağların en çok olduğu yerden en az yere doğru sırasıyla yağları yakıp kas oranını arttırıyormuş vücut yağ oranı yüzde 8 e kadar yolu var bu işin sporu bırakmazsak sanırım vücudumuzda yağ kalmaz böyle deniyordu internet araştırmamda üstadlar bu konuda bilgilendirirse herkese faydalı olacaktır. Şahan bacak antremanı Yapmak istemedim ama yağ yakmam lazımdı şişmanım bu dediğim olayı gördüm leg press vs dayandım ayaklarımda inanılmaz yağ azaldı daha sıkı ve ince sarkma yok çok azaldı öncesine göre herkes bu durumdan muzdarip diye düşünüyorum bu konuyu üstadlar yardımıyla çözeceğiz inşallah

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş