bel çevresi carnitine?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mickey07 tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşlar ben 181 boyunda 83 kiloyum bel çevrem 86 87 cm kadar ayva gibi oldum yani biraz:d salona gitmek istemediğimden dolayı sahilde kendim koşuyorum fakat pek bişey göremeyince hevesim kaçıyor o yüzden yağ yakımını hızlandırmak için karnitine veya başka bi ürünle desteklemek istiyorum öneriniz nedir daha önce kullanmadım biraz araştırdım cla karnitine karar veremedim cevap verene şimdiden teşekkür ederim

2. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Lkarnitine para verme. Agirlik calis, yesilcay ve filtre/turk kahvesi ic

3. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    türk kahvesinin etkisi nedir :D

4. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Çoğu yağ yakıcı tarzında satılan ürünlerde kafein vardı. Bu seni dinç tutar, zihnini açar ve daha çok spor yapmana imkan verir. O yüzden spora gitmeden önce çoğu arkadaşımız kahve içer,

5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Düzenli bir diyetin yoksa ne kullanırsan kullan hiç bir işe yaramazlar. Koşunun yanında düzenli bir diyet listen olamalıdır.

6. ftkonline

ftkonline Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Muscletech hydro. Pro Serisi araştır kullananlar memnun tabi diyet şart bunun yanına

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. muhti77

muhti77 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum boşa para verme böyle şeylere. O hydroymuş, proymuş, hipermiş falan filan hepsi satış taktiği. Bunların senin yağ yakımına en fazla %4 etkisi var. Haa o kadar para verince insan diyetini ve sporunu bozamıyor. Bu katkısı var sadece. Biz de verdik, denedik zamanında.

8. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    koşu yağ yakımı için bence doğru tercih değil. amaç kondüsyonsa koşuyu tek geçerim ama uzun süreli düşük tempolu koşu pek de yağ yaktırmıyor. ağırlık çalış. ya da sadece kardiyo diyorsan eliptik öneririm.

supplement desteğine de gelince, cla+karnitine ikisi birlikte gayet faydası dokunur. ama tabii ki bunlar diyetsiz ve sporsuz başarı sağlayamazlar. cla o bahsettiğin bel bölgendeki kas kütlesi içerisinde ki yağı kana karıştırır, karnitine de kana salınımı yapılmış yağları yakmanı sağlar. böyle şeylere para harcama diyenleri de bu kadar kale alma supplementlerin faydası zaten %20'ye kadardır kimse bu ürünleri mucize diye satmıyor, bunlar fişeklemedir. cla+karnitine sana 3 ayda 30 kilo verdirtmez tabii ki, sen çabalarınla 3 ayda 20 kilo vereceksindir supplementlerle destekleyip onu 30 kiloya çıkartırsın.
    tabii ki sadece örnek veriyorum aylık 10 kilo yağ yakımı pek de mümkün değil.

9. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. benim zaten 20 30 kilo vermek gibi bi amacım yok oldugum kiloda kalsam daha iyi aslında ama kaslı olarak tabi yağlı bi vücut olarak değil en iyisi 2 3 ay salonda sıkı çalışıp sonra whey almak yoksa ya sıska kalıcam yada duba gibi olucam :D

Sayfayı Paylaş