Beklemek yada vazgeçmek ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Reebok2 tarafından 1 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Reebok2

Reebok2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar şu anda lise 3. sınıftayım bir kız var 6. sınıfta gördüğüm andan itibaren aşığım o çalışkan + güzel + fame Ben çalışmayan + orta halli :)D) + sessiz bir tiptim. Liseye geçtik o farklı lisede ben farklı lisede o aynı ama ben çok değiştim artık öz güveni yüksek ve ders çalışan bir elemanım. Neyse konuya gelelim 15 tatilde kızın sosyal medya hesabına gizli hesaptan mesaj attım iyi konuşuyoruz düşüncelerimiz , duygularımız neredeyse aynı sonra kim olduğumu sordu ilk başta söylemekten çekindim gerçek hayatta söyleyecektim sonra ısrar etti dayanamadım ve kim olduğumu söyledim o andan itibaren hiçbir şey yazmadı yazdığımda gece saat 2 felandı sabaha kadar bekledim yazacak'mı diye yine hüsran aradan 2 gün geçti yine mesaj attım sitem ettim felan yine cevap yok. Bu sefer 5 gün sonra mesaj attım yine cevap yok ya umursamıyor ya da engelledi diye düşünüyorum o aralar. Başka bir hesap açıp tekrar mesaj yazdım neden cevap vermedin diye insan bari olmaz felan der diye bekledim ama hiçbir şey yazmadın dedim oda 'kusura bakma' dedi sadece. Sonra gururumu ayaklar altına alarak bu kadardır seviyorum mesaj attım bu mu? bu kadar mı yazacaksın? dedim oda bana ne senin sevginden dedi sonra yanlış tanımışım ona üzülüyorum dedim oda sen benim hakkımda ne bilebirsin ki dedi bunları derkende küfür etti bende hiçbir şey yazamadım haklısın dedim ve bir daha mesaj atmadım. Peki ben ne yapayım ? Sevmeye devam mı edeyim yoksa unutmaya mı çalışayım? Böyle bir kız için değer mi beklemeye?

2. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim seni sevene git ama bu konuyu sil veya modlar silecektir,

3. Reebok2

Reebok2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: