bcaa ve protein ayni anda alınır mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marimera tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar ben suanki agırlık programımda antremandan sonra multipower'in bcaa'sından 4 tane atıyorum. ama artık protein de kullanmak istiyorum. çünkü günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığımı farkettim. internette whey pro shot 32g gördüm ve onu almayı düşünüyorum. zamanında protein tozu kullandığım için artık sütle karıştırma vs uğraşmak istemiyorum.

acaba sizin öneriniz nedir? bcaa'nın yanına hangi ürünü önerirsiniz? ve kullanım şekli nasıl olmalı?

cevaplarınız için simdiden teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Pek cok kullanim sekli var.

Ben BCAA ( veya amino asit) tabletlerini ogunlerime ekliyorum. Protein tozunu ise idman oncesi ve sonrasi aliyorum.

Protein tozunu idman oncesi BCAA yi idman sonrasi
    BCAA yi idman oncesi protein tozunu idman sonrasi
    BCAA yi idman esnasinda protein tozunu sonrasinda alanlarda mevcut.

Bence protein acigini kapatmak icin sabah kalktigimizda ve idman sonrasi acil ihtiyacimiz protein tozu almak mantikli bunun yaninda BCAA ogunlerde alinip idman esnasinda ve oncesinde de alinabilir.

Umarim cok karismamistir.Genel mantik vucudun bu urunlerden en fazla verimi almasini ve ihtiyacini karsilamasini saglamak.

3. arda67

arda67 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    lojistik
    Yer:
    zonguldak
    kardeş öncelikle merhaba zonguldaktan yazıyorum sana benim tarifim aynen şu şekilde

sabah kalkar kalkmaz whey proteini alıyorum
    antreman öncesi 4 tablet universal amino 2700 atıyorum antreman esnasında bcaa içiyorum ama idman sonuna kadar
    idman bitimde 4 tablet amino asit ve whey proteini kullanıyorum.
    gayet mutluyum:)

4. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bu kadar yogun kullanima karacigerde sorun cikmaz mi ileriki zamanlarda.

ben suan wheybolic 60 kullanmayi dusunuyorum. icinde bcaa da var. bu sayede tek bi urunle butun ihtiyacimi karsilamis olurum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bu şekilde yapıyordum bazı değerler yükek çıktı ara verdim hiçbişey kullanmıyorum.

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Amino ve Whey ile ilgili forumda bir çok konu var arama yaparsan bulabilirsin şahsi görüşüm alt yapın iyi ise beslenmen güzel ve düzgün ise ikisinin birden kullanılması çok yerinde.

Sayfayı Paylaş