BCAA VE PROTEİN AYNI ANDA KULLANIMI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SİNAN ERSOY tarafından 5 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SİNAN ERSOY

SİNAN ERSOY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    TEKNİK RESSAM
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar merhabalar,
    BCAA kullandıktan hemen sonra PROTEİN kullanımı doğrumudur yada bunu kullanmanın nasıl olması gerekmektedir.
    Benim düşüncem şu şekilde SPORDAN ÖNCE BCAA+SPORDAN SONRA BCAA+PROTEİN TOZU acaba doğrumu yapmayı düşünüyorum.

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bcaa spor öncesi protein tozu spor sonrası kullanıyorum ben.bcaa hem spor öncesi hem sonrası kullanmak ne kadar gereklidir tartışılır.tabi servisi ikiye bölüp o şekilde yapanlarda var.

3. SİNAN ERSOY

SİNAN ERSOY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    TEKNİK RESSAM
    Yer:
    İSTANBUL
    aldığım BCAA kullanım şeklinde spor öncesi,sonrası yazıyor ben sadece ek olarak protein tozunuda kullanmak istiyorum acaba karaciğere ve böbreğe sıkıntısı olurmu? verdiğin cevap içinde teeşekkür ederim

4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozunu idman sonrası ve sabah kalktıgın zaman kullanabilirsin.vucudun en çok ihtiyac duydugu zamanlar bunlar.bcaa tozmu tabletmi marka bilmiyorum ama idman öncesi kullanmak yeterli olur bence.gunluk su tuketimini yuksek tutmakda fayda var kendi adıma hergun 3,5-4lt su içiyorum.malum kasların %75i su ve su vucudun içinde çok önemli karaciğer böbrek için yani. 3-4 ayda bir duzenli tahlil ile takipte kalmakda fayda var emin olma adına aklında soru işareti kalmaması için.antibiyotık falan kullandıgın zaman karaciğer yorulacagı için bu tip ürünleri kullanmamak o dönemde iyi olur.yorulan karaciğeri birde bunlarla yormama adına.başka bir sorun olmadıgı sürece kolay kolay sıkıntı yaşayacagını zannetmem.

Sayfayı Paylaş