Bcaa + Protein Tozu dozu .

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve roketsan tarafından 19 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. roketsan

roketsan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba , anremanlarim sirasinda 7 gram bcaa kullaniyordum ( aşağıdaki ürün ).
    https://m.supplementler.com/urun/grenade-defend-bcaa-390-gr-6572
    Fakat yeni aldığım protein tozunun içinde 6,5 gram Bcaa var . Yukarda bahsettiğim ürün antreman sirasinda elekrolit dengemi gerçekten dengeliyordu . Şimdi protein tozuna ek olarak antrmanda Bcaa alırsam günlük doz aşımı vs bir sorun olurmu ?
    https://m.supplementler.com/urun/multipower-100-whey-isolate-protein-2000-gr-6225. Şu anda yeni başladığım protein tozu.

2. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Yok hocam bunu bence merak ediyordum bcaa alacaktım. Biraz araştırıp soruşturmadan sonra ikisinin tam olarak aynı işlevi gormeyecegini anlamış oldum. Ayrı olarak ayrıca alman iyi olacaktır.

roketsan bunu beğendi.
  3. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    günlük 20 gr a kadar alınabildiğini okumustum biraz arastırarak net yanıtı bulabilirsin

roketsan bunu beğendi.
  4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Bcaa için üst limit 35 g. 35 grama kadar kullanımda tolerasyon dışında sorun yaşama riskin düşük. Yani protein tozuyla birlikte kullanabilirsin. Ancak gerek var mı, ne kadar efektif olur dersen, protein tüketimin yüksek ise gereksiz olacaktır. Yani kas kütlesinde ekstra bir artış olmaz. Ancak doms ağrılarının daha fazla azalmasını sağlayabilir.

roketsan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş