Bcaa marka önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaancntmur tarafından 14 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaancntmur

kaancntmur Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba yakın zamanda bcaa almayı düşünüyorum şuan protein tozum neredeyse bitti. 2 hafta ara verip bcaa alacağım. Baya araştırdım Xtend çok tavsiye ediliyor ancak fiyatına göre servis sayısı düşük geldi içeriği çok iyi ona lafım yok tabi. Birde ultimate bcaa gördüm aynı fiyata 60 servis. İçeriği de iyi. Şuan kullandığım toz ultimate prostar farklı marka tercih etmek istiyorum ama ultimate ürünü çok güzel gibi. Sizce ne almalıyım önerdiğiniz varmı ? Tatta çok önemli değil ama iyi olursa tam olur.

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    bir bcaa markası özellikle tavsiye ediliyorsa o bcaa formatının dışına çıkmış bir üründür
    bu amino asit vücuda girdiği zaman normal bir insan bunun etkisini hiçbir şekilde anlaması mümkün değildir,çünkü bunlar zaten vücudumuzda hali hazırda bulunan amino asitlerdir
    ekstra bir etki hissediyorsa bu bcaa nın etkisi değil bir pre workout etkisi yaratılmıştır (ticari oyun)
    Bcaa ya para verme alacaksan bir kreatin al valla giden paralarınıza içim yanıyor

3. kaancntmur

kaancntmur Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Cidden bcaa çöp mü?

4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kas yapım noktasında bize hiçbir faydası yok
    sadece lösinin bir miktar faydası var onuda zaten besinlerden alıyoruz daha fazlasının ekstra bir protein sentezine katkısı yok

Son düzenleme: 14 Mayıs 2017

Sayfayı Paylaş