BCAA+ GAINER Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ccagdas tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ccagdas

ccagdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2 sene öncesine kadar 1 sene boyunca spor yaptım ara vermiştim şimdi tekrardan başladım 1 ay oldu başlayalı. 21 yaşındayım 1,72 boy 64 kiloyum. günlük yeteri kadar yemek yiyemiyorum bu yüzden günlük protein ihtiyacımı bu ürünlerden karşılamak istiyorum. Spor hocamda bcaa+gaıner+aminoasit kullan dedi. ben sadece bcaa+gainer kullanmayı düşünüyorum. bu ikisini nasıl kullanmalıyım.ikisinide ardı ardına mı içmem gerekiyor. Teşekkürler

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Gaineri gun icerisinde antrenman öncesi hariç istediğin zaman tuketebilirsin.Bcaa yı toz şeklinde alip su sisene yarım porsiyon atip antrenman esnasinda ic kalan yarım porsiyonuda antreanman sonrası ic.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccagdas bunu beğendi.
  3. ccagdas

ccagdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu iki ürün işe yarar mı sizce. BCAA'nın markası Scivation Xtend gainerı da Hardline düşünüyorum

4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Marka konusunda birsey soyleyemem bilgim yok forumda tum markalarin tek tek açılmış başlıkları var ordan bakabilirsin.gainer alirkende en az şekere sahip olanını secmeye özen göster

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccagdas bunu beğendi.
  5. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Scivation al kampanyalar oluyor 90 tl felan 30 servisi , birde amino al uygun fiyyat olarak aminomax8000 var ondan alabilirsin 80 tl felan.Gainer kullanımını hocana sor ama ben sabah kahvaştıdan sonra ve yatmadan 1-2 saat öcne tüketiyorum .Dediğim bcaa alırsan 500 ml su ile 11.5 gram yani bir servisi karıştırıp antreman sırasında alıyorsun yudum yudum.amino da antreman öncesi 3 3 de antreman sonrası.

ccagdas bunu beğendi.
  6. ccagdas

ccagdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için

Sayfayı Paylaş