Bb de usta kişilerin bakması rica olunur.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Matkap555 tarafından 28 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Matkap555

Matkap555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese selam.... Bu işte usta olanların bakmasını istiyorum lütfen.

Geçen sene yine bu aylarda spora gidiyordum güzel bir şekilde yapıyordum sonra aşırı zorlamadan varikosel oldum. Tekrardan spora başlıyacağım doktoruma sordum sorun yok devam edebilirsin ancak ağır kaldırma dedi. Zaten varikosel için gittiğimde direkt ağır mı kaldırdın dedi bende evet demiştim. Şimdi sporda neye dikkat etmeliyim kasık fıtığından , varikoselden sıkıntı çıkmaması için nasıl spor yapmalıyım . Şöyle bir şey daha söyliyim bir şeyler kaldırırken genelde içimden zorluyorum kullandığım kastan çok bunu nasıl engelleyebilirim lütfen yardımcı olun büyük ustalar teşekkürler.

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    agir calismayacaksiniz kası yipratmaya odakli calisin yuksek stresli orta agirlik kaldirarak ve compound hareketlerde ayri bi özen gosterilmeli bench press yerine dumbell press gibi varyasyonlar yapilmasi sagliginiz icin onemlk

3. Ozzy Ozmen

Ozzy Ozmen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yazılımcı / ingilizce Ö. / İthalat-İhracat Uzmanı
    Yer:
    izmir / Londra
    düşük ağırlık çok tekrar ile bir zarar geleceğini düşünmüyorum tabi bunu ayrıca besyo mezunu olup sağlık dalında master yapmış arkadaşlar varsa onlarada danışıp doğrusunu öğrenmek lazım

Sayfayı Paylaş