Bazı Sorunlarım Hakkında Merak Ettiklerim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kevinsz tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kevinsz

kevinsz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba ben 15 yaşındayım bundan yaklaşık 2 hafta önce tam bir asosyaldim şuanda öyleyim ama biraz daha azaltmış durumdayım yani asosyallik belirtilerinin hepsi bende vardı ama sanırım yavaş yavaş geçiyor.vurdulu kırdılı sporlara merakım olduğundan kickboksa başladım.1.73 boyunda 82 kiloydum başladığımda amacım hem güc kazanıp gücümü kontrol etmek hem de kilo vermekti.Bugün tartıldığımda 79 kilo olduğumu gördüm bir anda olsa beni mutlu etti neyse asıl konuya gelirsek siz büyüklerimden bazı konular hakkında tavsiyelerinizi ve önerilerinizi duymak beni mutlu eder bu konuyu okuyup bana tavsiye veren herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
    1-Öncelikle spordan 22.00 civarı çıkıyorum ve yemek yiyorum saat 7.den sonra yemek yenmesi doğru değil diye bir yazı okumuştum sizce yemek yememelimiyim eğer yemeliysemde ne tür yemekler yemeliyim ?
    2-Kilom boyuma göre aşırı olsa bile göbeğim fazla yok genelde bacağa toplanıyor ve de kollarım güçsüz ve zayıf şınav çekemiyorum ve diğer hareketleri yaparken zorlanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir ? bir süre sonra alışırmıyım ?
    Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Eviga.

Eviga. Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    antrenmana gitmeden önce iyi beslen. çıktığında kana hızlı karışan, meyve suyu tarzı bişey iç ki kasların gelişebilsin. kilo alman ise antrenmanda yaktığına bağlı. eğer yaktığından daha fazla yersen kilo alırsın. az yiyebilirsin kaybettiğin enerjiyi kazanmak için. son olarak kol çalışsan tabi gelişir yavaş yavaş. ama mutlaka bacak da çalış derim. bisikld
    et sür, koş...

Sayfayı Paylaş