baya garip bir gün antrenman açısından (spor sonrası mast.)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dalgarome tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    spordan sonra geldiğimde garip oldum hormonel olarak dayanamadım yaptım bi kere mastrbasyon o_O sonra yemek yedim

spordan önce ve sonra protein+bcaa alıyorum, bu olay olunca azcık daha bcaa aldım yemek olarak kepekli peynirli tost yedim üstüne esmer pirinçten pilav nohut yaptım.

vücudum çok ısınıyor nedense hani çarpıntı yapcak gibi hissediyorum ama olmadı şimdiye birşey fazla supplement kullanmış olabilirmiyim? (ölçeğin yarısını kullandım = spordan önce ve sonra da yarımşar ölçek kullanıyorum)
    edit: yemekten sonra türk kahvesi (telvesi fazla oldu :D ) + şimdi 1,2 saat sonra cola zero içiyorum
    not:sigara kullanıyorum. (kusura bakmayın konu biraz garip ve karışık olduysa özür dilerim)

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    anlamadimki simdi masturbasyon sonrasi hangi suplementi kullanman gerektigini felanmi soruyorsun?:)

doxux ve winston123 bunu beğendi.
  3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    birşey anladıysam arap olayım.

doxux, onur04 ve Bekci bunu beğendi.
  4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Ortada bir soru yok.paylasim yok.bu konuyu niye actin?

Bekci bunu beğendi.
  5. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    sırasıyla anlık olanları yazdım fakat noktalama işareti nedeniyle veya fazla detaydan betimleyememişim olayı:

spordan sonra malum işi yapınca ekstra bcaa alsam daha mı iyi olur diyerekten bcaa aldım azıcık , üstüne kahve içtim falan.

Bunun üzerine benm fazla üstüne düşmemden de olabilir ; sanki vücudum yanıyormuş gibi oldu , hasta olduğunda uyumaya çalışırsın ya onun gibi oldum
    falan.

Bir sorayım dedim acaba supplement alımım hatalı mı? Veyahut BCAA yı fazla almanın böyle bir etkisi mi vardır? Gibi bir soruydu. Lakin önemli birşey olmadı o gün. (Bu ise kahve ,ekstra supp, kola, yemek falan hepsi yakın zamanda aldğm için)

Kusura bakmayın eğer konuyu düzenli açamadıysam. İyi forumlar

6. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bcaa oyle bir etki yapmaz.ayrica fazladan bcaa almana gerek yoktu ki.kaybettigin protein en fazla 1 gr.kahve ne alaka anlamadim.bos yere stres yapmissin yani onu soyleyeyimde,en iyisi antrenmandan sonra bir daha yapma :)

dalgarome ve Bekci bunu beğendi.
  7. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    yok birdaha asla

konunun silinmesi içinyapabileceğim birşey var mı?

Sayfayı Paylaş