BASKETBOL TAKIMI

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve canmorali tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canmorali

canmorali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 16 yaşındayım hatay bşb altyapıda basketbol oynuyorum.Bir idman maçında bayan yardımcı antrenör beni sevmediğini oyuna almayacağını söyledi bi şey demedim benche geçtim oturdum bekliyorum..bekle bekle bir yere kadar ayakkabımı çıkardım sonra bir anda oyuna almak istedi ayakkabı giymemle tekrar çıkarmam bir oldu oynadığım süre 45 saniye.Çıkardım oturuyorum yine çağırdı elim istemeye istemeye ayakkabıya gitti gelme ya of dedi tamam dedim.Bugün ki idmanda da beni aldığı süre 1 dakika.Baktım hocama yorulmuşsundur dedi bi şey dememedim doğal olarak suratım asık oturdum laf sokmaya çalıştı ben de tutamadım kendimi yeter falan dedim tepki verdim.Ve baş antrenör yarınki idmanda ilk 14ü belirleyecek.Sizce 14e aldırmazsa başka takıma gitmeli miyim?

2. İlbars Uçar ''TANK''

İlbars Uçar ''TANK'' Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Balıkesir/Bandırma
    Basket oyunculuğunu sevmediği için mi öyle söyledi direk kişisel olarak mı onu anlamadım ? Her iki sebepte olsa motivasyon etmek yerine saçmalamış.Büyük ihtimal besyo mezunudur genelde onlar bu tarz oluyolar :D Basketten pek anlamam dostum başka takıma git falan diyemem ama hiç bi zaman yılmamanı öneririm.Bir şey hedefliyorsan insanlara kulaklarını ve ağzını kapa yapabildiğinin en iyisini yap.O insanlara verebilceğin en büyük ders yapamassın tarzı yorumlarına yılmadan yapmandır.Hayal etsene başka takıma transfer olmussun hatayla maç yapıyorsun 4.periyot son saniyeler 88-90 yeniliyorsunuz.Son saniye 3 lüğünü atıyorsun.Cevap gibi cevap olur.Senin sayende maçı kazanıyor takımın.O yardımcı antrenör falan oturur ağlar :D o durumdan sonra.Başarılar...

3. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Anlamadigim konu su yardimci antrenormu mac esnasinda kontrolu elinde bulunduran?

Sayfayı Paylaş