1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Barfiks ağırlıklı vücut gelişimim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mskbmw tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mskbmw

mskbmw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kocaeli
    Forumu uzun zamandır okuyucu olarak takip ediyorum. Yaklaşık 2 yıldır evde çoğunlukla dumbell bile kullanmadan vücut ağırlığıyla yapılan egzersizlerle sadece fit kalmaya çalışan biriyim. Günlük 25-30 dk süren antremanımın merkezinde barfiks yer alıyor. Ekmek ve kalitesiz şekerler hayatımda son 1 yıldır neredeyse hiç yok, beslenme düzenim protein ve kaliteli karbonhidrat üzerine kurmaya çalışıyorum. Uykumda son zamanlarda düzene girdi nihayet.
    Bu gün son başladığım programın 10. gününden bir fotoğrafla merhaba demiş olayım. 20 günde bir konuya fotoğraf atacağım. Son hedefim aynı bel çevresini koruyup 68-69 kg ya çıkmak. Bu arada trapezlere gereken önemi vermediğimi farkettiğim için V push up ı antreman programıma yeni dahil ettim, 20-25 gün içinde etkisini göstermeye başlayacağını tahmin ediyorum. Herkese yüksek verimli sporlar dilerim :)
    boy:170
    kilo:65
    bel:71
    boyun:38

2. major3458

major3458 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Başarılı hocam yağ oranı düşük. Before fotosu varsa görmek isterim. Bende evde spor yapıyorum ekipmanlarım var ancak barfiks barımı asacak yee yok kapılar ahşap :/

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mskbmw

mskbmw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kocaeli
    2014 mart yeni başladığım 62 kg olduğum sıralar;

Buda 2016 ocak gördüğüm en yüksek ve sağlıksız kilom 72 kg;

Sayfayı Paylaş