Barışmak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mayiaskaquestion tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba abiler ablalar ben 15 yaşındayım,sevgilimle ayrılalı 4 5 ay oldu sanırım.Aramız açıldı ve ikimiz de çok sıkıldık ayrılalım dedi bende tamam dedim ama pişman oldum,ona yeterince ilgi gösteremedim şimdi onu özlüyorum o da barışmak istiyor bundan eminim.Okullar kapanıyor,yüzyüze konuşmak istiyorum ama ne ara nerde konuşucam hiçbir fikrim yok.Mesaj atmak bence çok saçma olur o yüzden kesinlikle yüz yüze istiyorum ama konuya nasıl giricem nasıl buluşmaya çağırıcam barıştıktan sonra ne olacak bunlar hep soru işareti,yorumlarınızı bekliyorum

2. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim 5 ay geçmiş sen şimdi mi özlüyorsun bu kızı ?
    5 ay boyunca sen kızı arama sorma sonra özledim geri dön dersen döner mi bu ?
    Kusura bakma ama senin yaptığın adamlık değil yani, git dediğinde gidecek gel dediğinde gelecek birini istiyorsan köpek besle derim.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    15 yaşında olduğun için kızmıyorum ama sevgili olduğun kıza saygın olsun bundan sonra 5 ay geçmiş hiç arayıp sormamışsın şimdi konuşmak istiyorsun yakıştıramadım açıkcası

moloday bunu beğendi.
  4. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    5 ay geçmiş aradan senin hakkında pek çok şeyi unutmuş olabilir bu sana bi şans doğurur önceki ilişkinizde yaptığın veya yaptığını düşündüğün hataları hatırla ve ders al ona göre tekrar karşısına farklı biri olarak çık bu onu şaşırtır hem hoşuna da gider
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2014 ---
    ha bi de ayrılma nedenini de yazsaydın daha da yardımcı olurduk

Sayfayı Paylaş