Bana yardımcı olabilecek var mı ? (Uzun bir konu)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Loredonter tarafından 31 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Loredonter

Loredonter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim ben 16 yaşındayım lise 3e geçtim lise 2yi ve lise1i 95 kilo olarak geçirdim kuzenim sayesinde 59 kiloya indim ve her gün deli gibi spor yapıyorum bugün çıkmadım yarın diyetisyene gidicem çünkü gün geçtikçe zayıflıyorum günlük yağsız beslenip 1500 kalori almaya çalışıyorum artık derslerime felan bakamıyorum haftada 5 gün yeterli olurmu formumu korumamda 8km hızla 2 saat yapıyordum sonra ağırlık ama hata yapıyorum bana yol gösterebilecek varmı ? ben bu kiloları yağdan verdiğime çok eminim kilo alma ihtimalim varmı geri ?

2. 58rase58

58rase58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    95 kilodan 59 kiloya nasıl düştüğünü uzunca, detaylı anlatırsan bilgili kişiler ona göre yorum yalacaklardır.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Sporu 5 gün değil tamamen bıraksan bile kilo alip vermen aldığın kaloriyle alakalıdır. 5 gün de fazlasiyla yeterlidir ki zaten vereceğin kiloyu vermişsin (boyunu yazmadığın için kilonla ilgili net konuşamıyorum) bundan sonra sağlıklı bir vücut geliştirmeye odaklanmalısın. Yani kardiyoları yavaştan bırakıp ağırlık çalışmasına odaklanmalısın.

4. Lorendoo

Lorendoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abi boyum 186 ben önceden 5000-6000 kalori besleniyordum sağlıksız kilo vermedim sağlıklı verdim proteinimide karbonhidratımıda aldım 1 yıl içinde verdim vucüdümnda hafif sarkma var belim aşırı inceldi kollarım hala iyi şimdi karbonhidrat protein ebslenicem ya kilo aldırırmı bu yani sağlıksız bir şekilde ?
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Kasım 2018 ---
    ve kaç kalori beslenmem lazım

Sayfayı Paylaş