Bana neden istediğimi vermiyorsun?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HushMoney tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Evet belki bu sporla kafayı yedim, ağırlıklar beni delirtti, tek bir şey istedim hedefime ulaşmak, kendimle olan savaşım. Vücut yapınca dünyayı kurtarmayacağımı biliyorum, kendimi kurtarmak istedim, motivasyon kaynağım ağırlıklardı. Kar kış yağmur akşam gece sabah gündüz öğlen dinlemedim gittim, hayvan gibi olmak istedim, Arnold kimin hedefiyse benim daha fazla hedefimdi, pes etmedim, ağırlıklarla kendimle savaş verdim, bi filmden alıntı değil bunlar, nankör bi sporun bana vermedikleri. Sevdim, annem kadar sevdim, saçmaydı insanlara göre, insanlara göre aptaldım gerizekalıydım bu kadar sevdiğim için, geceleri ağrılarımdan uyuyamadım uyuyamıyorum da, hep arnoldu düşünüyorum, öyle bi vücudu kendimde görmek, 100 kg bench presse giriyorum göğsüm jinekomasti olmasına rağmen, dambıllar bana yetmiyor acılar çekiyorum ama insanlar hala senin vücudun iyi değil diyorlar, takmamaya çalışıyorum, gidiyorum yine salona şimdi giderken bunları yazdığım gibi, daha fazla çalışmak, kulaklığımı takıp bi filmdeymiş gibi yazıyorum bunları, ama nankör. 1 cm bile vermiyor, salondaki en iyi çalışan benim ama hala vücudum tam oturmadı nankör çünkü, istediğimi vermiyor, yazınca da geçmiyor, pes de etmiyorum, bi gün belki bende arnold olurum.

fatiko15 bunu beğendi.
  2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Neden kendin olmayı denemiyorsun? 100 kg bench prese giriyorum diyorsun, aslında bunun ne kadar önemli olduğunu hiç düşünme gereği duymuyor musun? Belki de şartlar oluşmuş olsa, değişkenler kesişse ve hayatını bu işten kazanıyor olsan, arkanda kamyonla profesyonel destek olacağını, hatta ondan daha fazlasını kaldırabileceğini hiç mi aklına getirmiyorsun?! O onun vücudu, sahip olduğun da senin vücudun. Elinde ki imkanlarla yapabildiğini yap ve haline şükret, kendini sev. Yoksa bu işin sonu Gregg Valentino' dur.

HushMoney, Bekci ve Hıfzullah bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu spordaki geçmişin neyki?nekadar zamandır bu sporu yapıyorsunda bukadar bezmiş,karşılığını alamadığını düşünüyorsun?

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle spor geçmişini, antrenman programını vb. bilmiyorum. İnsanların amaçları olmak güzel bir şeydir. Bu sporu yapanlar genelde anlaşılmaz başkaları tarafından. Sen amacına adım adım yaklaştığını bilirsin, biri gelir kilo almışsın der geçer. O an moralin bozulur halbuki sen verilerce yağ yakıyormuşsundur. Onun için başkalarını takma boşver. Hedeflerin yüksekse de yapamazsın deseler bile o yolda devam et. Hiç denememek daha kötüdür. Yalnız...

O kadar çalışmaya hala 1 cm gelişmen yoksa bazı şeyleri yanlış yapıyorsun demektir. Genelde antrenmanda gelişeceğimizi düşünürüz. Onun için demirlerle savaşırız, kendimizi zorlarız. Bazen salonda ki merdivenleri çıkacak kadar bile enerjimiz kalmaz. Evet, bunlar doğru yapılıyorsa güzel şeyler ama burada ki aslan payını doğru yapıyor musun ?

Nedir bu aslan payı ? Beslenme ve dinlenme. Kaslarımızın dinlenirken geliştiği bir gerçek. Kaslarının gelişmesi için gereken süreyi onlara tanıyor musun ? Yada kaslarının yakıtı olan beslenmen nasıl ? Yeteri kadar besleniyor musun ?

Eğer bunları yapmazsan zaten 1 cm bile almazsın. Sadece kendini yorarsın ve böyle karamsarlığa kapılırsın

winston123 ve Bekci bunu beğendi.
  5. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kendimi arnold gibi görmek istiyorum sadece 100 kg benchten istesem daha fazla girerim ama göğsüm jinekomasti bu bile motivasyon kaybı.
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mart 2015 ---
    Antreman programım istanbulun en iyi hocalarının yazdığı program diyebilirim. Yılda gelir 1 cm bile vermez belki ama bunun çalışmamla bi ilgi alakası yok, doğru şekilde en ağır çalışan benim, sadece istediğimi vermemesi moralimi bozuyor, biliyorum bu spor böyledir yapacak birşeyim de yok çalışmaktan başka farkındayım.
    Ben bu işin piiriyim, kendimi bugün hakkımda konuşulan eleştirilere kadar bodybuildingin en iyisi olduğunu düşünürdüm, ama 4 aylık body geçmişi olan kuzenimin vücuduna iyi bana kötü deyince kendimi kötü hissettim
    Kendimi iyi düşünürdüm çünkü motivasyon kaynağım belki ağırlıklar belki bendim, bugün öyle olmasığını anladım

6. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    nah olursun arnold gibi . psikiyatra git ;)

k.b., Ckavustran, WadeFB ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Belki ben olurum ama, sen hiç bi *** olamazsın.

Üye bu mesajı sebeiyle 1 hafta yasaklanma cezası almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2015
  8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır, bu kafayla olamazsın. Psikiyatriye git.

WadeFB bunu beğendi.
  9. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sen mükemmel misin ki bana olamazsın diyorsun?

10. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    hadi kaale alayım, bir örnek vereyim: ben atomun çıplak elle parçalanmayacağını biliyorum ve sana da yapamazsın diyorum sende bana sen yapabiliyor musun ki bana yapamazsın diyorsun. Gibi oldu :D

11. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    İyi madem piirisin bu işin kafayıda kırdın başkasının yorumunu boşver koy buraya 2-3 fotoğraf biz söyleyelim nasıl olduğunu

k.b. ve HushMoney bunu beğendi.
  12. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bence kendini arnoldla veya baskalariyla kiyaslama.aslinda bircok faktor var,belkide genetigin yatkın degildir.belki beslenmende hatalar vardir.herseyi on numara yapinca cok iyi sonuc alacaksin diyr bir durum yok.arnold adı ustunde,bir efsane.onun gibi bir adam bir daha dunyaya zor gelir.hırs iyidir ama biraz abartmissin bence.bozuk bir psikolojiyle iyi bir vucut yapman zor.steroit konusuna hic girmiyorum bile.ilacsiz birinin arnold kadar(hatta daha fazlasi demissin)buyuk olmasi imkansiz.yarisi kadar olursun belki.hadi diyelim o kadar kutleyi yaptin,yag oranin azalinca sonuc pek iyi olmaz.

13. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    aynen at bakalim resim

14. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Okumadım.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mart 2015 ---
    Benim sana resim atmak gibi amacım yok dostum, ağırlık göster.
    Bu sitede herkes hoca, ve herkes birini aşağıya düşürme peşinde. Kendileri olur ama başkaları olamaz, bu sitede herkes hoca sorsam kitap bile okumamıştır:)

15. gbz21

gbz21 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Ağırlık gösterden kastın ? İşin piiriyim öyleyim böyleyim demişinde ondan resim at dedim

16. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sizler ne olursa olsun benim arnold gibi olamayacağımı psikolojimin bozuk olduğunu söylüyorsunuz, benim bi hedefim var arnold ve ya değil. ben sadece başka bir şeyi anlatmak istedim burda, arnoldun vücudu estetik o vücudun aynısı kendime kopyalayamam zaten, sadece hedeflerim diğer insanlardan daha büyük, arnold olurum belki yazmışım,arnold gibi olucam yazmadım.
    İşin piiri olmak bilgili mi olmaktır vücutlu mu? Bak vücudu önemsemiyor değilim burda, beni anlayacağını tahmin ediyorum.

17. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Zaten sandığın gibi bu işin piiri olsan iyi bir vücudun olurdu ve tribe girip böyle bir konu açmazdın.Eminim hayatında eline ağırlık almamış birinden farkın yok vücut olarak

18. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Piiri olmak derken kast ettiğim bilgi sahibi olmak, eğer ağırlık merak ediyorsan salona beklerim. sanaldan herkes hocadır senin gibi klavye hocaları.

19. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Al bakalım aslan resimlerim allta.Bak bakalım kim hoca kim klavyeci gör.Ağırlık felan hikaye biz bodybuilding yapıyoruz powerlifting değil.Zaten senin yapacağından ne olacak yapacağında taş çatlasa 80 90 kg bp..

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2015
  20. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç giriyosun bench 300 falan mı bu havalar ne? Bizde bodybuilding yapıyoruz, sen insanları ezersen o insanlarda seni ezer kendini pek bişey sanma!
    Bana görede vücudun çok iyi değil, benim egomla tartışamazsın istediğin kadar resim at.

Sayfayı Paylaş