bana güzel bir kombin fikri verin arkadaşlar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emclord00 tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar spora yeniden başlicam yaklasık 12 kilo verdim istnmeyen durumlardan, 58 kiloyum şuan 38 cm define kollar 30 oldu bunlar sıkıntı degil benim için sadece bahsettim biraz şimdi kombinasyona gelelim
    elimdekiler
    optimum whey
    hardline progainer
    muscle tech amino fx
    MuscleParm Re Con
    Vitamin Kompleks.
    Glutumine

bunlara Ek olarak BSN gain max alcam hardline 2kilo falan kaldı cünkü cok fazla tüketicem gainer. Bcaa almadım çünkü amino fx bcaa acısından cok yüksek. aslında re conda glutumine acısından ama yatmadan once saf glutumimne iyi gidiyor.

bunlar harici bana güzel enerji vericek bişeyler lazım antrenmanda. güzel içerigi olan bi suplement yani ateşliyecek bişey :) sanırım ne demek istedigimi anladınız. ANİMAL kombini yapmayı düşündüm ama bilmiyorum karar sizin k.gelsin

2. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Bazen beklenmedik seyler gelebiliyo insanin basina moralini bozma her inisin bi cikisi muhakkak olur...

Supplement konusunda assault gercekten bu konuda iyi veya bulabilirsen eski versiyon jack3d alabilirsin kimi sitelerde tek tuk te olsa elden satiyolar...
    Ama 1 numara assault bence...

emclord00 bunu beğendi.
  3. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    grenade calibre 50 deneyebilirsin . gainer olarakta ben sana weider mass gainer tavsiye ederim seni sonuca en hızlı ve en iyi götürücek gainer odur

emclord00 bunu beğendi.
  4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Geçmiş olsun moralini bozma daha iyi seviyelere gelirsin umarım (Kas hafızası denen bir olgu var sende biliyorsundur)

Maddi olarak seni zorlamaz ise animal kombinelere girip hızlı sonuç alabilirsin.

İyi sporlar dilerim.

emclord00 bunu beğendi.
  5. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    enerji verici olarak kahveyi denemelisin antremandan 20 30 dk önce
    bulabilirsen cafein tablet de olabilir

emclord00 bunu beğendi.
  6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    yasadıgın sorunicin uzuldum. Bende sakatlık yasamıstım ama 1 senede cok gelisim sagladım.
    Aslına asla supplement isim soylemiyorum sanırım ilk ve son olacak bu :) ama memnun kaldıgım bir urun var pre work out ve intra olarak kullandım ve cok memnun kaldım.
    On Amino Energy 300

emclord00 bunu beğendi.
  7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar teşekkürler. saglık sorunları yüzünden bıraktım sporu, gerek ruhsal gerek fiziksel, şimdi şöyle diyelim assault oneren cok var. fiyatıda makul. diger oneren arkadaşların bahsettiği ürünleride bi araştırıyım bi sonuca varıcam. Animal 3 lüsü düşünüyodum aslında Stak Pump Rage ama şuan gerek yok şu konumumda bu ürünlere sanırım. weider masss ı araştırdım 7 kiloluk ama Herkes BSN diyor? ne yapacagım konusunda kararsızım ama BSN nin protein içerigi gerçekten cok iyi ve BSN nin şeker oranı weider dan daha düşük sanırım, yani daha kaliteli karbo ?
    bu ürünü ilk defa duydum deniyecegim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:03 ----------

kahve tüketiyorum ant oncesi mutlaka fix tir yulaflı pankeklerimle:)

teşekkür ediyorum. animal kombini dedigim gibi düşündüm ama şuan kaç kilo kaldırıcamki sanki ? :) nasıl hamlamısımdır kim bilir.. 1 2 ay sonra yapıcam onu

grenade calibre 50 yide araştırıcam

ASLINDA SPORA BASLAMAYI DÜŞÜNMÜYORDUM BİRDAHA ACIKCASI AMA 49 DAN 76 LARA CIKIP 57 LERE DÜŞMEK KÖTÜ ACIKCASI :) BASLADIGIM YERE DONMEKTENSE TEKRAR BASLAMAK EN İYİSİ ;)

Sayfayı Paylaş