Balon erkekler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Balon erkekler

[​IMG] Kendilerini öyle bir hale getirmişler ki artık onlar 'insana benzemeyen insanlar'.

"Balon erkekler"
    Vücut geliştirmek oldukça yaygın. Yarışmalar, şampiyonalar yapılıyor. Hem spor, hem eğlence. Ancak kantarın topuzu kaçınca vücut geliştirmek insanı inanılmaz hale getirebiliyor.

İşte bu uğurda kendilerini inanılmaz hallere sokan bazı vücutcular, ABD'de yine gündemde. Bir yandan sürekli çalıştıkları gibi, diğer yandan da sağlıklarını hiçe sayarak steroid ilaçlar yüklenmişler. Uzmanlar, bu kasların bu hale gelmesi için tek başına çalışmanın yeterli olmadığını belirtirken "Bu insanlar sağlıklarıyla oynuyorlar" diyor.

Çocukların, gördüğünde korkup ağlayacağı bu sıradışı vücutculara ABD'de "balon erkekler" deniliyor. Spor dışı kaldıklarında bazıları sirklerde şov yapıyor. Ancak yetkililer, onların artık sağlık kontrolü altında tutulmalarını, steroid ilaçlarının ise tamamen yasaklanmasını istediler.

"Habere"ait galeriye bakin, bizim forumda konu olan photoshoplu resimler kafa_
    http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=13000&rid=2

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/dunya/9127354.asp?gid=229&sz=39775

2. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    ahhaha gordum bende :) cahiller iste bilmeden haber yaparlar kiskanclikda var

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Adam üçgeni çıkarmış; ama b.kunu da çıkarmış.

4. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    işte haber bulamayıp bunlarla eğleniyorlar sanki onlar anlamıyo bunların photoshop olduklarını bizi ne zannediyo ki bunlar...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Despo iyi yakalamışsın..
    üye olan biri usturuplu bir dille yorum yapsın lütfen..hürriyete üye değilim..sırf bunun içinde üye olmayım dedim..
    burdan şunu görüyorum heleki kadınlar tarafından hiç tanınmıyor vg..
    insanlar sanıyorlar ki isteyince pompa ile şişiriliyor kaslar..

birde yeter artık çok şişme derler..şişirme diyene yok birazdan bisiklet pompasını alıp şişirecez diyorum..

m.o.k ve Despo bunu beğendi.
  6. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok güldüm bende okudum bu haberi bugun :) Zaten halkımız bu konuda kara cahil , 3 kuruşluk sözde gazeteciler yüzünden iyice saçmalıyacaklar .

7. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    VG. yapınca sende tv'de Mr.Olimpia görüntülerindeki gibimi olacaksın diyorlar. Sanki dambılı eline alınca dambılın içindeki kum ya da demir değil de hava ve bu hava sizin içinize doluyor gibi.

diez bunu beğendi.
  8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu salak haberi bende görmüştüm, daha önce bir konuyla ilgili yazmıştım, tekrar etmekte fayda var, bazen düşünüyorum, anladığımız konularda gazetelerde çıkan uydurma haberleri ayırt edip sinirimizden hop oturup hop kalkıyoruz, peki ama anlamadığımız konularda acaba bize nasıl dolmaları yutturuyorlar.

Ekonomi haberleri olsun, tarihi yorumlar olsun ne facialar yaşanıyor hergün ama işin uzmanı olmadığımız için okuyor ve yanlış yönlendirmelere maruz kalıyoruz.

Engin Ardıç ağzına dolamıştı, Hürriyet muhabiri, Napolyon'dan, Fransa Kralı diye bahsetmiş bir keresinde!!!
    Ayşe Arman, Rahmi K**'a, Aristokrat bir aileden gelmek nasıl? diye sormuştu.
    Aristokrat aile(!) Vehbi K** bu işe bakkalıktan başladı be, ne zamandan beri bakkalar aristokrasinin parçası oldu ceviz beyinli kadın (pardon abarttım, bezelye beyinli)

Araştırsak neler neler çıkar, ya cahilliklerinden, hazırlanmadan yaptıkları röportajlardan ya da kötü niyetlerinden, avanta aldıkları güç odaklarına yaranmak adına yanlış haberler yapılıyor.

Bilip inanmadıklarımız neyse de, bilmeden yuttuklarımıza üzülüyorum ben...

diez ve fitnessist bunu beğendi.
  9. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    ortada bir balon var ama balon olan vgciler değil, haberin kendisi kelimenin tam analmıyla bir balon!

diez, KD ve Karasan bunu beğendi.
  10. bily7091

bily7091 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar haberi neden 'kesinlikle yalan' yada 'balon' diye nitelediniz anlamadım. haberde vg sporunu eleştiren bir yazı yokki sadece steroidleri bu denli fazla kullanıp kendini resimdeki gibi bir şekle sokanlar eleştirilmiş. zaten steroidlerin zararlı olduklarını hepimiz kabul ediyoruz. bu kadar katı eleştiri neden geldi anlayamadım?..

11. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Lisede bir hocamız vardı.O da balon derdi iri kaslar****asları iri olan güçlü olmaz derdi.Kendisi hafif esintide ayakta duramazdı ama. :)

12. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Başlıkla az daha olsa bağlantılı bir konuyla devam etmek istiyorum; benc press ben de birçok defa ufak tefek arkadaşla hacim ve güç dengesini defalarca konuşur ve hiçbir sonuç alamayız. Yalnız onların savunduğu kişi ve ölçütler hep aynıydı: Güçle hacimin hiçbir alakası yok, mühim olan beyin gücü, dünya'da gelmiş geçmiş tüm liderler cüssesiz insanlardır vs. şeklindedir. Aslında bir parça da haklı olabilirler. Benim bildiğim Abraham Lincoln var sadece dev gibi olup da lider olan. eğitim bilimlerinde "telafi etmek" diye bir savunma mekanizması vardır. Kişi herhangi bir konudaki yetersizliğini diğer alanlardaki başarılarla telafi eder. Örn. Sosyal ilişkilerde başarısız ve uzun boylu bir bireyin sosyal yetersizliğini basketbolda takımına kupalar kazandırarak telafi etme çabası içine girebilir. Bu açıdan fiziksel anlamda kendine pek güvenmeyen kişiler sanırım içsel özelliklere, beyin gücüne biraz daha önem veriyor.

13. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha photoshop resimlerini koyup haber yapıyolar tabi millet saf hemen inanacak bu haberi yapan kişi kesinlikle ostrojen hormonu yüksek kas yapabilme ihtimalinin yanından geçemeyecek kıskanç bir kişiliktir...Sonrada balon de, insanların(vucutçuların) verdikleri emekden haberleri yok konuşuyolar...

14. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bende böle olucam hatta daha iyisini yapcam benim omuzlarım kalçalarıma kadar inicek :eek:

15. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Benim de kalçam omuzlarıma çıkacak.:p
    Muscle pump'ın yorumuna katılıyorum.O balonlar onlarla military press yaparsa görürüm o zaman balon lafını ağızlarına alırlar mı? :D

16. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Konu eskiden açılmış ama yorum yazmadan geçemeyeceğim..

ABD'de "balon erkekler" sythol (sythol kullanmak=yağ türevi bir madde enjekte ediliyor kaslara) kullananlara deniliyor olmasın..steroid değil.. Spor dışı kaldıklarında bazıları sirklerde şov yapıyor deniyor (yok artık) hangi sirkte ne yapıyorlarmış merak ettim.. :)

Resimlerin bazıları gerçek ama çoğu photoshoplu hele bazıları öyle böyle değil :D
    *resim galerisindeki resimlerin orjinalliği:

1- PHOTOSHOP
    2- SYTHOL
    3- PHOTOSHOP
    4- PHOTOSHOP
    5- PHOTOSHOP
    6- ABARTI PHOTOSHOP hyper_
    7- PHOTOSHOP
    8- ABARTI PHOTOSHOP hyper_
    9- NORMAL
    10- ABARTININ ABARTISI PHOTOSHOP BUNA INANAN GERIZEKALI OLMALI kafa_
    11- NORMAL

17. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Haberler bu hale geldi işte.Başka işleri yok bunların.

Sayfayı Paylaş