Balıkesirde iş arayan varsa yardımcı olabilirim!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve algorist tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar balıkesir içinde tam zamanla olarak iş arayan arkadaşlar varsa aranan eleman tiplerini yazayım bana ulaşın
    öncelikle belirteyim işveren ben değilim sadece firma sahibi abilerimin eleman arıyoruz bulabilir misin ricası ile bu konuyu açmak istedim
    1. iş
    oto lastik söküp takma yapabilecek kalifiye elemen
    yemek+sigorta + 1300-1400 tl maaş ...

2. iş balıkesir özel fırat kolejinin arkasında tavukhanede çalışabilecek eleman
    yemek + yol + sigorta + 1500 tl maaş (eğer ulaşım probleminiz varsa firma sahibi kalacak yer veya taşıt ayarlayacağını söyledi)

3. iş balıkesir yeni sanayi sitesinde yedek parça - civata - ufak malzeme satışı yapan bir yerde çalışacak sadece dükkan içinde raftan malzemeyi alıp kasaya getirecek / depodan malzeme taşıyacak

öncelikle belirteyim maaşlar laf arası firma sahipleri tarafından "gene 1400 1500 veririz " şeklinde kesin olmayan miktarlardır artar veya azalır onu bilemiyorum eğer iş arıyorsanız bana özel mesaj atın firma sahiplerinden telefon numaralarını isteyip sizlere bildireyim

iyi forumlar

Sayfayı Paylaş