bakarmısınız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve allycan tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. allycan

allycan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Salon'a yazılalı 1 hafta oldu idmanlarımı pazartesi-salı-perşembe-cuma yapıyorum.Bundan 10 ay öncesine kadar 2 ay uğraşmıştım beslenmem yoktu 1 öğün işyerinde ne varsa yiyordum.Şimdi dediğim gibi 1 haftadır spora gidiyorum ve motivasyonum artmış durumda. Sabahları 1 yumurta ile başladım 3 buğday ekmek salatalık domates yarım yağlı peynir gibi şeyler yiyorum, öğiene doğru yanımda getirdiğim 1 kücük kap yarısı kayısı,fındık,badem getirip öğle yemeğine kadar yiyorum.Öğle yemeği'ni işyerinde yiyorum.Ve ne çıkarsa tüketiyorum...Öğleden sonra 4.5 gibi yanımda her aksam hazırladığım 1 büyük tavuk göğüsünü parçalayıp ve pirinç pilavıyla karıştırıp 20 cm büyüklüğünde kap'a doldurup antreman öncesi yarısını yiyorum.Antreman sonrasıda diğer yarısını yiyorum.

Sorum şudur, bu öğünler arasında alacağım başka besinler varmıdır? hafif olan.Ve en önemlisi protein tozuna başlamak istiyorum ve gelişimi gösteren en iyi tozlarıda sizler daha iyi bilirsiniz.

BOYUM 1.85 KG 64

Teşekkürler saygılarla...

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Diğer konuda sana toza ihtiyacın olmadığı söylenmiş. İyi tavsiye aldığında dinlemeyeceksen neden soru soruyorsun?

Öğün arası veya ana öğünlerde ne yediğinin önemi çok az. Önemli olan toplamda ne yediğin. Protein tozuna ihtiyacın yok.

Yaver27 bunu beğendi.
  3. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    İlk 2 ay protein tozu kullanmana gerek yok.Sabahları en azından 3 yumurtaya çıkarmalısın.birde yogurtun içine yulaf atıp yiyebilirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş