Bademcik

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler konuyu nereye açıcağımı bilemedim annem ve babam 3-4 gündür salgına yakalanmıştı banada bulaştırdılar gribi şuan ilk aşamasında sayılır her zaman önce bademciklerim şişer sonra burun akar tıkanır felan en son 2 ay önce olmuştu 10 gün sürmüştü antibiyotiksiz sadece nane-limon tyloth ıhlamur içiyordum
    en sinir bozucu olan aralarında bademcik şişmesi burun akması felan neyse zaten okul yok şuan da bu bademcik şişmesine ne iyi gelir bu saydıklarımdan başka

internette soğuk algınlığına şalgam suyu iyi gelir diye birşey görmüştüm çok faydalıymış sağlık açısından şalgam ama acılı olduğu için boğazı iyice yakar diye içmedim dolapta duruyor öyle - gargara yaptım tuzlu su ile bademcik şişmesine iyi gelen çabucak şekilde geçmesini sağlayan birşey biliyor musunuz ? yani ne biliyim bademciğiniz şiştiğinde size ne iyi geliyor ?

2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Kendimi bildim bileli cekiyorum bademcikten. Iyi gelen hicbirsey yok. Ya ilac kullanip cabuk atlatirsin yada cok dikkatli olup yavas yavas atlatirsin. Ozellikle soguk ve sicak icecekleri ilik olarak iceceksin.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Doktora gitmenin faydali oldugunu,iyi geldigini duymustum.

Balboa7 ve Yaver27 bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    iltihaplanma da olabilir. doktora gitmezsen ciğerlere inme riski var.

Sayfayı Paylaş