bacaklari define hale getirmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mrchest tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 aydir definasyondayim iyi bir diyetle yag oranimj düşürdüm simdi tekrar bulktayim. üst vücudu define hale getirebildim ama bacaklar ve kalcalari getiremedim. suan clean bulka girdim. ve bacaklarida define hale getirmek için sadece bacak gunlerinde low carb diet + yüksek tekrarli hareketler (süpersetler vs) + 30 dk. cardio yapsam mantıklı olurmu yoksa bu dusuncem saçma mıdır?

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Bacak çalıştıktan sonra yürüyebiliyosan (Cardio için söyledim) yaptığın bacak çalışması işe yaramaz.

3. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bacak

4. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Valla öyle diyorsan öyledir, zira ben bacak calışmasından sonra bacaklarımın yerlerini karıştırıyorum.Evi zor bulduruyorum.

5. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    @Ascomycetes
    peki yukarıda dediğim gibi sadece bacak gununde low carb diet + yüksek tekrarli hareketler ( süpersetler vs ) + 30 dk. cardio yapsam bacaklar define olurmu?

6. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Öyle yapmak yerine antrenman günleri karbı normal seviyede tutup, off günler 0 lasan yada düşürsen daha iyi olmaz mı? Düşük karbonhidratla idmandan eskisi gibi verim alamassın.Buda moralini bozar.

mrchest bunu beğendi.
  7. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    git dışarıda açık alanda koşu yap düzenli yavaş ve hızlı zıpla ve kalk bisiklet sür olurda define hale gelmezse protez bacak kullan

Helldorad0 bunu beğendi.
  8. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yapacaklarını kendin zaten tasarlamışsın ancak yüksek tekrarlı setler önermem kardeşim. zira yüksek tekrarlı setler sadece kondüsyon içindir. definisyonda ayrı bulkta ayrı set ve tekrar uygulanmaz. fazla tekrar düşük ağırlık kullanmanı gerektirecek. bu da kasa stres verecek. doğal olarak kas kütlende düşme bile olabilir. setleri ve tekrarları sabit tut. definisyon sadece diyetle alakalıdır. ancak bacak programını düzenleyebilirsin. squata ağırlık verebilirsin, deadlift pozisyonunu değiştirip gücü daha çok bacağa verebilirsin. kardiyo olarak da ip atlayabilirsin.

mrchest bunu beğendi.
  9. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bacakları define hale getirmek için leg pressi öneririm , gerçekten hııt kadar zorluyor , gücün bittiğinde elinle yardım et . 3 set bittiğinde sanki hııt antremanı yapmıs gibi oluyor kalbin ve bir hayli terliyorsun

mrchest bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş