bacaklarım sızlıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Jave tarafından 21 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jave

Jave Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abilerim ablalarım ben 17 yaşında 171 boyunda liseli bi arkadaşınızım. Derdimden anlayan olur diye açtım bu konuyu. Geceleri uyurken bacaklarım sızlıyor uyutmayacak kadar değil ama bazenleri çok sızlıyor bu da rahatsız ediyor cok korkmaya basladim. Bu arada bu sızlamalarım şubat ayında basladi nisan ayında hic olmamisti mayıs ayında yine basladi eğer anlayanlar varsa yardımcı olabilirler mi iyi günler..

2. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    "Huzursuz bacak sendromu" olabilir. Bir araştır bakayım diğer belirtiler de var mı?

3. Jave

Jave Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba dediğiniz hastalığa baktım hayır bende böyle bir durum söz konusu değil. Ben akşamları yatarken bu sızlamalar artıyor o kadar herkes büyüyorsun boyun uzuyor falan diyor ama bilmiyorum artık

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Zamandan beri boyun ızadı mı uzadıysa ondandır sıkma canını. Ergenlik zor zenaat yetrrli beslenmeye ve uyumaya bak. Karın doyurma değil beslenme

5. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Doktora görün bence burda bunun cozumunu araman cok yanlis misal cocuk acile gelir karnim agiriyor der ama karin agrisindan cok farkli seyler de cikabilir.Doktora gorunmende fayda var.

Sayfayı Paylaş