Bacak Açma Hakkında Yardım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Low_Kicker tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Low_Kicker

Low_Kicker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhaba;

Araniza yeni katildim. Yasim 28 yaklasik 4 ay once kickbox yapmaya basladim. Sorunum su ki bacaklarim hala acilmadi ve tekme cikarirken aci cekiyorum. Normal middle kick atarken bile sakatlanacak gibi hissediyorum. Problemi kalca ile bacak eklemlerinin birlestigi noktada yasiyorum. Kemik kutlemek istiyormus gibi bi his olusuyor ama kutlemiyor. Her antremandan once streching yapiyoruz vucut ve bacak esnekligi acisindan asama katettim fakat bu problem canimi sikmaya basladi. Esneklige yardimci olacak veya eklem agrilarini gecirecek ne onerirsiniz? Krem, evde hazirlayabilecegim ilac ve ya antreman videosu onerisi olabilir. Deneyimli arkadaslarin yardimlarini bekliyorum. Tesekkurler.

2. bigbaby

bigbaby Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    istanbul
    Çok ama çok basit bir çözümü var,idman da ısınmadan sonra bacak esnetmeleri yapacaksın ve yavaş yavaş esnetme zorluk derecesini arttıracaksın.4 ay uzun bir süre değil esnetmeye ağırlık verirsen bu isi çözersin.
    İkinci olarak da bu söylediğin sanki tam ısınmadığın için basına geliyor olabilir.

Sayfayı Paylaş