başlamadan bırakmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve awesome tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar o kadar moralim bozuk ki :( benim bundan once 6 aylk bir body geçmişim vardı ve yaz tatili sebebıyle 2ay ara vermek mecburıyetınde kaldım. geri döndüğümde baska bir salona yazıldım ve eski salonuma gore cok kotu bir yer. ayrıca yenı hocam benı goğus calışcağımda tutup bisiklette ısındırmaya kalkınca ve ben de geri dönmenin heyecanıyla kollarımı ısındırmayı unutunca sonuç felaket oldu. şu an biceps ve tricepsler oyle kasıldıki sadece 10derece kadar hareket ettirebiliyorum kollarımı. ne olur yardımcı olun bu kasılma olayı düşündüğüm kadar onemli ir şey mi ağrılar geçmeden de devam edebilrmiyim ve en onemlisi bu ağrılar kas gelişimindeki gerilemeyi gosterir mi??

2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    O ağrılar kas gelişimindeki ilerlemeyi gösterir. merak etme beslenmene göre bikaç güne geçer. endişelenmene gerek yok.

3. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ama ağrılar öyle böyle değil kollarımı açıp kapayamıyorum bile bu şekilde ertesi günün idmanını asıl yapacağımı çok merak ediyorum. tendonlarda bir sorun olmasından çok korkuyorum umarım dediğiniz gibidir..

4. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başlayınca benımde so l kolumda olmustu 2 gunde gectı acamıyordum kolumu alcıdaymıs gıbı gezdım 2 gun:D

awesome bunu beğendi.
  5. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    6 aylık bir body geçmişim var demişsin.. Maksimum 2 haftaya kendini toparlarsın..

6. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    triceps calıstıkdan sonra ben 2 3 gün o acıyı çekiyorum :) alışıyor vucut ..

neden bu kadar ciddisin :D

7. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa bu denli bir ağrı ve kasılma yaşadım ve bazı arkadaşlarım tendon yırtılması olabilir dedi baya bi korktum anlayacağınız ama şimdi geçti hafiften inşallah viddi bir sorun yoktur dediğiniz gibi abartmışımdır

Sayfayı Paylaş