baş belası sivilceler

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve p0ntmercy tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. p0ntmercy

p0ntmercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel güvenlik
    Yer:
    Adana
    öncelikle bu forumu bana öneren arkadaşıma sonra siz değerli forum üylerine çok teşekkür ederim dün geceden beri forumları hiç sıkılmadan okuyorum gerçek anlamda önerilerinizi dikkate almaya başladım ve bu spora bakış açım biraz daha değişti ve daha fazla istek duymaya başladım.

Ama ergenlik çağından beri sıkıntısını çektiğim sivilcelerden bir türlü kurtulamadım yüzümdeki sivilceler tamamı ile geçsede sırtımdaki sivilcelerden bir türlü kurtulamadım. özellikle deniz aylarında denize girmeye korkuyorum aşırı derece bir sivilce var. sizce ne yapmalıyım ? resim katmayı istiyorum ama fotoğraf makinam yok onun için katamadım cam dende güzel çıkmıyor.

beslenme ile düşünüyorsanız hemen hemen önerdiklerinize yakın şeyler tüketiyorum .

2. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Sivilce çok komplex bir illet halen daha zaman zaman çeken bir insan olarak söylüyorum.Sivilcelerin bir çok nedenden çıkma sebebleri var.Yüzde çıkan sivilceler sakalların diplerinde yaşayan bakterilerden kaynaklandığını söyleyebilirim ve asla sıkılmaması gerekir çünkü sıkıldığı taktirde derinin altındaki beze daha da derinin altına inmesine sebeb olmasıyla beraber bezeyi daha kalıcı ve büyütmekten başka bir işe yaramaz.Roacuan,tetradox gibi hap şeklinde alınan tabletler var artı bir çok krem ve benzeri ürünler tedavi için kullanılabilir ama benden sana tavsiye imkanın varsa iyi bir dematolağa git çünkü her ciltte farklı tepkiler olur bana iyi glen sana gelmeyebilir veya tersi;eğer imkanın yoksa kesin bir doktora görün belki basit bir ilaçlada kurtulabilirsin belki 3-4 aylık bir ilaç tedavisi gerekebilir ama benden sana tavsiyem muhakkak bir doktora görün.Herkes bişey söyler ama kulakasma sen git doktoruna ben 34 yaşındayım bende bile zaman zaman çıkıyor denemediğim şey kalmadı bu zamana kadar mama dediğim gibi en iyisi doktora görünmen.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Sayfayı Paylaş