baş agrısı bas donmesi gece

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve nfdkurt tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. nfdkurt

nfdkurt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    slmlar arkadaslar basıma gelen olay agırlık calısanlarda oldumu diye yazıyorum
    4 aydır body yapıyorum beslenmem gayet iyi yasım 34 protein tozu alıyorum antremanlardan sonra gecici yorgunluktan baska birsey olmuyordu
    dunki antremanımda kanat ve tiriceps calıstım ısınmamı yaptım karbonhidrat once ve sonra artı pğrotein tozuda duzenli kullanıyorum
    sırt antramanımı kaliteli bir sekilde yedire yedire agır calıstım kol arkasını ılk hareketide guzel calıstım iple asagı basma hareketinde son iki set bayagı yuklendim asagı basarken agırlıkları artık gucum yetmediğiiçin vucudumu iyice sıkıp basımıda iyice sıktım asagı asagı bastırdım iki set oyle gecti ve anladımki basım agrıyacak antreman bitti eve geidim cok yorgun dusmusum yarım saat uyuya kaldım kalktım yemek yedim bas agrısı saplandı 12 olmadan agrı kesici alıp ve tuzlu suzme peynirimi yiyip yattım gece 4 gibi tuvalet için gözümü actım etraf donuyor hemen saga dogru seri birsekilde donunce ev donmeye basladı yavasca kalktım tuvalete gittim normaldı otururken saga dogru yuklenınce yer donmeye basladı geldim uzandım 2 saat kadar saga sola donunce basdonmem ve dengesizliğim duzelmedi uyanınca tekrar hersey eskisi haline geldi hayatımda hiç olmadı simdi cok yorulunca tansiyonummu dustu yoksa agırlıgı basarken kafamı ve vucudumun ust tarafını kasmaktan beyindeki kılcal damarlara ufak capta zararmı verdim yorumlarınız için simdiden tesekkur ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ocak 2016 ---
    unutmadan gece 4 gibi kalktıgımda herterafım soguk soguk terlemişti
    4 aydır duzenli yedire yedire calısıyorum vucudum cok iyi sekle girdi bu olaydan sonra acıkcası tırstım vucut geliştirelim diye beyin kanaması filan gecirip saglıktan olmayalım kalbimdede birsorun yok kalbime iyice baktırmıstım 1 aylık agırlık calısırken cok iyi cıkmıstı eforda ekg ultrasyonda
    calışmamı ekliyim hersey net olsun
    acık barfikx 7
    latpuldown 45kg 55 kk 60 kg hemen peşine 25 kg 8 tekrar drop set toplam 4 set
    bent over row 20 lik 2 kı dambulla 3 x9 tekrarr 4 set dusuk agırlık 8 tekrar götüm agzıma geldi:)
    kurek cekme hareketi 60 kg 2 set 3 set 65 kg sonset drop 25 kg 8 tekrar
    usten kolmakinasında iple duz cubukla yukardan dize cekme 3 x8 45 veya 50 kg sonset drop 12 tekrar dusuk agırlık
    sukul kol arkası 4x8 barbelle 10 10 20 kg
    kendimi vucudumun usttarafı basımısıktıgım ipte asagı basma adını unuttum bılırsınız son iki set dipteki 2 agırlık haric hepsi takılıydı enson drop set 25 kilo 8 tekrar
    bilek 3 carmı max
    giderkende dayanamayım 10 tekrarda dips kol arakası cıktım gittim yaklasık 1 saat 5 dakikada bitirdim

Son düzenleme: 10 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş