Bağışıklık Sistemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Purposeless tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ya 1 yıldır evde uğraşıyorum body ile dambıllarım felan var salona yazılmak istiyorum ama açıkçası korkmaya başladım çünkü bu 1 yılımın ilk 6-7 ayı boşa gitti hiç beslenmeme dikkat etmedim ama bünyem sağlamdı 1 kere grip oldum o da 2-3 günde geçmişti şimdi en son 1 ay önce grip atlatmıştım 10 gün sürmüştü antibiyotiksiz tek tyloth nane limon ıhlamur felan içerek 10 gün sürdü neyse dün de çarşıya çıktım arabayla bu arada yaşım 19 arabanın camı soğuktan buharlanmıştı buhar gitsin diye klimayı açtım 2 dk klimadan mıdır bilmiyorum dünden beri boğazım ağrıyor burnum felan tıkanıyor 1 aydır cardio yapmıyorum evde beslenmeme dikkat etmeye çalıştığım için şuana kadar pek yağlanmadım cardiosuz
    günde yarım kg tavuk 1 tabak üzüm veya 1-2tane elma + 1-2 dilim sabahları buğday ekmeği + 5 yumurta yiyorum geceleri de lor peyniri tüketiyorum vitamin mi alamıyorum bilemiyorum vücut direncim çöktü resmen evde spor yaparken böyleyse durumu salonda daha ağır ve antreman bitimi duş felan alınıyormuş ter soğumadan ben heralde her gün grip olurum salona yazılırsam her türlü şeyi denemeye çalışıyorum vücut direncini yükseltmek için

Limonlu Sarımsak yaptım günde 3-4 yemek kaşığı içiyorum
    tarçın bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve gripten koruyormuş her gün yoğurduma tarçın katmaya başladım son 1 haftadır

nasıl gripten korunabilirim ve nasıl bağışıklık sistemimi güçlendirebilirim arkadaşlar lütfen yardımcı olun :( :(

2. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Glutamine kullan bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor.
    Geçen senden beri kullanıyorum,geçen seneden beri hasta falan olmadım.

onur04 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş