Bıktım bu haberlerden

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berkay7743 tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.papiroom.com/Article-495554505149 bana gerçek hayatta bunu biri derse bak ölmüş zararlı sende ölecen diye sövecem sonunda artık sonrada bunu gerçek hayatta benle tartışmaya kalkanında kafasını gözünü kırcam yeter ya bıktım bunu diyenlerden yeter ben bu lafları en ağır hakaret küfürden daha ağır kefeye koyuyorum böyleleri yüzünden tozu kestim ve ertesi gün Allah razı olsun aile dostum aynı zamanda spor hocam ve üstadım zorla hemen içirmeye başladı o olmasaydı ben bu sporu bırakırdım Allah ona ve bu forumda gerçekleri zararı olmadığını anlatan kişilere şehit sevabı versin peygamberimize komşu eylesin zararlı diyenleri hiç söylemeyeyim terbiyem bozulmasın burda 18 yaş altıda var

atraksiyonlu, emreozgun479 ve WATZz bunu beğendi.
  2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    steroid ne zamandır protein tozu oldu .
    Yıllarını hayatını adamış bu spora yüzlerce örnek var , ee şimdi bu habere inanıp günlük 50g protein alarakmı gelişelim :D

berkay7743 bunu beğendi.
  3. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Boyle bir yazi ortalikta dolaniyor,eger gercekse oncelikle annenin basi sagolsun..

Gercekten yardimci olmak istiyorsa ,çocuğunun protein tozundan öldüğüne dair rapor otopsi, bulgu ,bilimsel belge varsa bunu da eklesin ki insanlar buna inansin..

Yilda 110 bin insan sigara ve sigaraya bagli hastalıklardan Turkiye'de ölmekte ama protein tozu kadar bu konu ilgi cekmemekte ya da konusturulmamakta(sirketlerin baskisi)

Belge olmadigi sürece benim icin inandirici bir yazi degil..

WATZz, HG!, berkay7743 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    haberin altına bir arkadaş gerekli ve açıklayıcı bir yorum yapmış zaten

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş