Büyüyen Vücut Artan Bakışlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mertoz9 tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Sa arkadaşlar bir süredir rahatsız olduğum bir olaydan bahsetmek istiyorum siz neler yaptınız veya neler yapardınız onu da söylerseniz sevinirim.
    Ben üniversitede okuyorum ve arkadaşımın ricasıyla spora başladım 2014 Eylül ayında. Fazla kilom vardı kilo verir biraz fitleşirim 1 sene falan gitsem yeter diyordum o zamanlar ama işin içine girince hayatımın sporunu bulduğumu fark ettim. Beni başlatan arkadaşım bıraktı ben hala devam ediyorum :D Sömestr, vize tatillerini falan gidemesemde soranlara 13-14 aydır yaptığımı söylüyorum. Göğüs omuz ölçülerimi tam bilmesem de kollarım 37-38 cm. Yani dışarıdan bakınca rahatlıkla spor yaptığım anlaşılıyor. Hedefim önce soğuk 40-41 cm kol yapmak sonra stabil olarak spora devam edip ölçülerimi korumak. Yani öyle dışarının deyimiyle hayvan gibi olmak istemiyorum ki şuan da yine hayvan gibi değilim ama buna rağmen dışarı çıktığımda özellikle yaz aylarında insanlar yiyecek gibi bakıyorlar. Kız erkek fark etmeksizin. Yolda yürürken yüzüme değil sadece göğüslerime bakanlar oluyor :D Başlarda hoşuma gitse de artık rahatsız etmeye başladı. Elbette benden çok daha büyük vücut ölçülerine sahip ya da benden daha uzun süredir bu sporun içinde olanlarınız vardır. Ne yaptınız böyle durumlarda? Ben ne yapmalıyım? Dediğim gibi bazen hoşuma gitse de kimilerinin bir bakışı var nazara inanmam ama nazar değecek diye şüpheleniyorum :D

Sadece umursama demeyin o kadar kolay bir şey değil. En azından benim için :)

**derdimi anlatırken hayvan kelimesini kullandım ama yanlış anlamasın moderatörler. Kullanmamam gereken bir kelimeyse bir daha olmaz.

Herkese iyi sporlar ve şimdiden teşekkürler :)

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Kendinle gurur duy devam et , cok inaniyorsan nazara felak-nas surelerini oku.

ArdaFit ve Juiceles bunu beğendi.
  3. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Yok açıkçası çok inanmam nazara falan. Sadece insanın aklına geliyor kem bakışlardan sonra :D Yaptığım şeylerden gurur duyuyorum da diğerlerini fazla umursuyorum sanırım. Eyvallah tavsiye için :)

octeniskrup bunu beğendi.
  4. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    nazara bende inanmazdım , 3 ay tatilde son 1 ay kala köye gittim fındık topluyoruz kadın bana afferim olum felan diyo
    yarın oldu yataktan kalkamıyorum el parmaklarım bile kımıldamıyo az kımıldatıyorum çok kötü acıyo , başka bi köyden kadını aradılar okusun diye
    okuduktan sonra tak ayağa kalktım o kadının nazarı deymiş :D:D Ben felç oldum sandım ama Allahtan öyle değilmiş kötü bi anı :eek:

5. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    :D Geçmiş olsun kardeşim. :D Türk halkı olarak inanmasak bile son çare olarak kullanacağımız bir şey bu bence :) İnananlar için ilk seçenek zaten :D

Jaddet00 bunu beğendi.
  6. Rowing

Rowing Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Emin ol o okudugu icin ayaga kalktin.

ksk_advb bunu beğendi.
  7. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Alışırsın

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. gorkem0707

gorkem0707 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Carsaf giy dostum:p. Napcan tabi sallamican aciz insanlar bakar anca. Aciz olanlar hep ozenerek bakar yapcak ruh yok cunku simdiki insanlarda camis gibi yatip. Helanin bile onlerine gelmesini bekleyen toplumdan ne beklenirki? Devam kardesim bosver sen. Acizlik cok fena birsey allah gostermesin. :(

mertoz9 bunu beğendi.
  9. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Sorma yav , kilo alsan çok kilolusun zayıf olsan somaliler gibisin , kaslı olsan karın kasın nerde .
    Hapla olmuş gibi cümleler heleki bazıları düşünmeden konuşuyo .
    Arkadaşın tekini 1 günlük ücretini ödeyip salona getirdiğimde laf bile edememişti .

10. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Çok iyi dedin valla. Onların yaşaması gereken duyguları ben yaşamışım kendime daha fazla haksızlık etmeyeceğim.

11. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayvan gibi olmak öyle kolay değil zaten boşuna kafanı yorma.

Rahatsız oluyorsan da bol giyersin olur biter. Dekolte giyip giysisini çekiştiren, bana bakıyorlar diyen kızlardan farkı yok bu muhabbetin.

koseus, stefan35, darmstadt ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Vaziyet-i Ahvâli çok iyi özetledin son cümlen ile

13. civelekler

civelekler Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Nazara inan kardeşim . Dinimizin gereğidir. Kuranda yazar;

Ey resûlüm Muhammed!) O kâfirler, az kaldı ki, (çıkası) gözleriyle seni devireceklerdi. Sana çatlatacak gibi çok hain bir bakışla baktılar.
    Kalem suresi 51-52

mertoz9 bunu beğendi.
  14. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Attığın yorumun benim sorunlarımla hiç bir alakası yok. Buna rağmen konumu okuduğun için teşekkürü borç bilirim.

Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş