Büyüyemiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve magi suyat tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba 17 yaşındayım 1.70 boyunda 53 kiloyum sıkıntım 1 buçuk senedir hiç büyüyememem gelisme çağında olduğumu biliyorum ama bu son bi buçuk senedir ne 1cm boyum uzadı ne omuzlarim genişledi kala kaldım böyle 2 sene önce vg yaptım 4 ay bastığım en fazla kilo bench pressde 35 kiloydu bununla ilgisi yoktur heralde biraz 5 kilo aldım bırakınca 2 haftada verdim hemen acaba vg mi engel oldu büyümeme barfiks çekiyorum sınav çekiyorum ama hala ayniyim yemeği de düzenli yemeye gayret ediyorum ama olmuyor benden küçükler geçti beni büyüme konusunda çevremdeki yaşıtlarım koca adam gibi oldu omuzlari baya genişledi ama bende tık yok yaşımdan Küçüklerin bile omuzlari benden geniş bu konuyu baya kafaya taktım ne yapmam ne etmem gerekir gerçekten moralimi çok bozuyor bu konu bi insan gelisme çağında bi buçuk yıldır bi cm bile büyüyemez mi anlamadım sigara alkol uyuşturucu kullanan arkadaşlarım var onları izliyorum gün geçtikçe bu alışkanlıklarina rağmen bana fark attılar büyümede benim hic bi kötü alışkanlığım olmadığı halde kaldım böyle dar omuzlarla kıyafetler bile olmuyo üstüme çok kötüyüm inanın nasıl bir yol izlemeliyim yardım ederseniz cok sevinirim

2. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yokmu yardım edicek kimse

3. emrgkkya

emrgkkya Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Genetiktir

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    doktora gittin mi hiç bi bölüm varmış sanırım boyunun bundan sonra uzayıp uzayamayacağı hakkında bişeyler söyleyebiliyorlar sanırım

Sayfayı Paylaş