Büyük Savaş (lütfen birbirimize saygılı olalım!)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FiziCisT tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar daha önce benzeri bir konu açtım ama seviyesiz ve saygısızca eleştirilere maruz kaldı. Bir inanç kavgasına dönüştü. Ben evli ve bir çocuk babasıyım. Bu saatten sonra klavye delikanlılığı yapıp millete laf yetiştirmek istemiyorum. Sizlerden istirhamım inancı bu yönde olanların düşünceleri , inanç yönünden farklı inanca sahip olanlardan da konuya bugünkü politik açıdan bakıp olabilitesini değerlendirmeleri, onların saygı çerçevesi içinde konuya müdahil olması ve hakaretlerden herkesin kaçınması. Bunu herkesten rica ediyorum. Bu konu gerçekten merak ettiğim bir konu -lütfen ama lütfen hakaret etmeyelim, birbirimizi kırmayalım herkesin görüşlerine saygı duyalım.

https://m.facebook.com/notes/dünyayi-yöneten-deccal-siyon-ve-mason-örgütleri-illimünati-örgütü/üçüncü-dünya-savaşinda-türkiyenin-durumu-ve-imam-mehdinin-eli/593233874050636/

Evet bu verdiğim linkteki yazıyı özellikle zamanınız olunca okuyun. Arkadaşın paylaşma tarihi 2013 . Rusya ile aramızda en küçük bir münakaşanın olmadığı bir yıl. Bu konuda rivayet eden mübareklerin çoğu bir önceki yüzyılın farklı zaman dilimlerinde ya da daha eski zamanlarda yaşamış insanlar. Ben daha önce de böyle bir konu açmıştım. Ama o konudan bu yana aylar geçti. Ve her geçen gün o büyük savaşa sanki daha çok yaklaşıyoruz, şartlar daha da olgunlaşmaya başlıyor.

İşin en önemli tarafına gelirsek, hadis ve rivayetlerin çoğunda Türklerin galip geleceğini, büyük kaybın yaşanacağını, Suriyelilerin kaçacağını(çok tuhaf) ülkelerini terk edip Türkiye'ye geleceklerini, bize destek olacak batının da daha sonra bizi arkadan vuracağını anlatıyor. Yazı birçok rivayet ve görüşün birleşmesi. Ama içinden cımbızla çekip aldığımızda bugünkü Rusya gerçeği ve Suyenin hali taa o yıllarda anlatılıp tasvir edilmiş. Yazının bazı yerlerinde Rum desteğinden bahsediliyor, bu Rumların bugünkü Nato olma ihtimali büyük.

En iyisi ben sizi o yazıyla baş başa bırakayım . İnancımıza göre gerçekleşmesi hak olan ve kıyamet öncesi büyük alametlerden sayılan melhame-i kübra(büyük savaş) bence bizim neslimizin şahit olacağı, bir ihtimal yakın zamanda vuku bulabileceği bir yıkım. Acaba bu savaşın neresindeyiz?

Son düzenleme: 3 Aralık 2015
    a7fox bunu beğendi.
  2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam alakasız belki ama şimdi evli olduğunu duyunca merak ettim siz kaç yaşında body building sporuna başladınız Allah size çocuklarınızı bağışlasın
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Aralık 2015 ---
    Kurtlar vadisi pusu azda olsa bu gerçekleri anlatıyor

3. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    2.5 yıldır yapıyorum şu an yaşım 27

Sayfayı Paylaş