Bünyem Gainer'ı Kaldırmıyor !

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve qazwsx100 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    suyla karıştırsan da fayda etmiyo mu süt biraz daha ağır yapar gibi geldi. yarım porsiyonu 2 defada içebilirsin yarım saat içinde falan. çözümü çok. sabahları yulaf veya müsli nin sütüne karıştırabilirsin.

qazwsx100 bunu beğendi.
  2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    yemeklere karıştırıp pişirmen proteinin yapısını bozabilir..
    ancak soğuk veya pişirilmesi gerekmeyen yiyeceklerle istediğin kombinasyonları yapabilirsin..
    mesela tavuk göğsü pişip soğuduktan sonra gainer ile karıştırıp tatlı gibi tüketebilirsin.. sorun olmaz..

Ancak madem bu kadar iştahlısın, yani her çeşit gainer kombinasyonu tüketmeye hazırsın, o zaman gainer tüketmek yerine kaliteli karboların her türlü kombinasyonunu gün içerisinde bol bol tüketirsen istediğin kaliteli kütleye sabrederek ulaşabilirsin..

qazwsx100 bunu beğendi.
  3. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    suyla yapınca içine toz şeker katsak ? bolca toz şeker ? hatta belki de bal ? :) olur mu ?

4. Calendil

Calendil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    iyi günler. Ben de yaklaşık 1,5 aydır progainer kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım hatta kullanmaya başladıktan sonra antrenmanları sürünerek değil gayet dinamik bitirmeye başladım.
    Yalnız kullanım şeklim sizinkinden biraz farklı.
    Açık konuşmak gerekirse 500 ml sütü her baba yiğit tek seferde bitiremez, mide bulantısı olması normaldir bence.
    Benim yaptığım gibi 250~300 ml lik su veya süt (vücuda hızlı karışıp hızlı etki göstermesini istiyorsanız su, daha besleyici olsun istiyorsanız süt) içerisine 2~2,5 ölçeklik dozlara bölüp daha sık almayı deneyin.
    Bence faydasını görürsünüz.
    İyi günler.

qazwsx100 bunu beğendi.
  5. Duman

Duman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    beyaz eşya
    Yer:
    izmir
    aynı sorunda bende whey proteinde yaratmaya başladı farklı kou açıcaktım ama forumu kirletmeyeyim diye burdan yazayım
    sorunum 1,5 ay önce başladı ondan önce herhangibir sorunum yoktu whey neyle içersem içeyim mide bulantı ve kusmaya başlıyorum 1 ay ara verdim yine aynı marka değişirdim yine aynı sonuç protein tüketimin yiyeceklerle fazla karşılamamdan olabilir mi acaba merak ediyorum yada başka sorunlar

qazwsx100 bunu beğendi.
  6. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çiğ tüketecem en sonunda duh
    ürünün karşımda boş boş durmasını tahammül edemiyorum kafa_
    tozu kaşık kaşık mı yesem ? a32

7. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    konunun ilk mesajında 49 kilo olduğumu yazmışım,şu an 52 kiloyum :D
    arkaya dönüp baktığımda alınan 52-47=5 kilo var... yaklaşık 4 ay...
    bir de buna gainer desteği yapmak istiyorum,çok daha güzel olur,ürün elimde ama kullanamıyorum duhduhduh

yok mu bu tozun tadını hissetmeden tüketmenin bir yolu ?

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    tadının değişmesi için içine biraz nescafe atabilirsin..

qazwsx100 bunu beğendi.
  9. GaijinRocker

GaijinRocker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kakao veya nesquik te isini görebilir.

qazwsx100 bunu beğendi.
  10. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tadı değildi senin sorunun, sonradan herkes tat tarifi vermiş. Miden düşündüğün gibi bünyenin zayıflığından ötürü bulanıyor.

Sabret, tüketmeye devam et, gebertmez ne de olsa. Bir süre sonra bulantıların geçer. Ha bu arada aç karnına alma bulantını arttırır onu, yemeklerden sonra takviye diye alacaksın. Buna dikkat et. Sen nasıl kuallandığını da yazmamışsın yani insanlar biraz da havaya cevap vermiş.

Yemeğini ye ve gaineri ekstra kalori için iç.
    İkinci bir alternatifin de; mide bulantın dayanılmaz gibiyse gaineri kes. Normal yemeklere yüklen, miden boş kalmasın. Yemeğini ye sonra git fındık fıstık ne bulursan çerez tarzı şeyler ye. Göbek yapmaktadan da korkma. Body çalışıyorsun çünkü. Göbek yapsan bile ağırlığın arttıkça diğer uzuvların hacim ve kütle kazanacaktır. göbeği 2 sene sonra dert edersin. Şimdi sende ciddi bir kilo problemi var. Onu aşmaya çalış.

qazwsx100 bunu beğendi.
  11. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    dostum ilk baş protein tozu kullandığında benim bulanıyordu.şimdi bir sorun yok sabah kalklar kalkmaz içsem bile bulanmıyor.önemli olan alışmak,bünyenin alışması.bence her şey insanın beyninde bitiyor.diğerlerinin dediği gibi ne bulursan ye sonra zaten görürsün devami gelcek.
    başarılar şimdiden

qazwsx100 bunu beğendi.
  12. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ben ne zaman gainer kullanmak istesem midem bi garip oluyo..1 ölçek kullanıyodum fakat hemen mide guruldaması başlıyo ve kısa süre içinde tuvaleti ziyaret edip içtiğimin yarısını ishal şeklinde çıkarıyorum. Anlamadım sebebini. Satın alıpta bu şekilde kullanıcağıma normal alıyorum.

qazwsx100 bunu beğendi.
  13. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    diez hocanın dediği gibi nescafe ile denedim sonuç olumlu ;)
    nescafe ice tadını gayet güzelleştirdi,mide bulantısını ortadan kaldırdı...
    200 ml süt+1 ölçek+18 gram nescafe ice güzelce içilebiliyor...
    ama kullanımda günde 5 ölçek diyor,hadi bana 3 ölçek yeter...
    günde 3 paket nescafe için ne diyorsunuz peki ?
    çok mu ?
    zararlı mı ?

14. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kilo alana kadar biraz fazla kafein almış olursun o kadar. Tabii ki kimse durduk yerde birisine 3 paket nescafe tavsiye etmez ama madem bi tek bu yolla gainer içebiliyorsun, alacaksın. 3 paketten bişey olmaz ama sende kafein alımını azalt yani az çay iç çünkü onda da sağlam kafein var, az kola iç. Böylelikle olası zararları bertaraf edebilirsin.

Sen şimdi gainerini içip deli gibi sporunu yapmaya bak. Bir süre sonra nescafeden bıkarsan başka bi karışıma geçersin.

qazwsx100 bunu beğendi.
  15. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    kafein metabolizmanı hızlandırır ve kilo almanı bir nebze de olsa zorlaştırır, fakat yüksek tansiyon vb. hastalıkların yoksa çok da sorun olmaz

qazwsx100 bunu beğendi.
  16. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de hardline progainer'a başladım 3 gün önce. beni de az bozmadı yani. özellikle sabahları şu magic bullet'lardan var koyuyorum içine 5 ölçek zaten süte yer kalmıor:D e işte 300-400 ml de süt alıyor üstüne karıştırıp içiyorum sonra kopuyorum dünyadan vallaha. hayat sevincim kaçıyor. oturuyorum koltuğa kalıyorum öyle biri yanımda yemek falan diyince böle kusacak gibi oluyorum :) ama doğru tabi 5 ölçek çok ağır yapıyo onu biliyorum bölme imkanım da var öğünlere ama alışmak istiyorum sonuçta okul açılınca rahat içemeyeceğim.

alışabilirim değil mi?:)

17. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence mide ve bunye kaldırmıyorsa diger arkadasların dedigi gibi azar azar almakta fayda var. O duyguyu biliyorum, içtikten sonra yemek yeme istegi kalmıyor fakat normal sekilde beslenmek de bir o kadar onemli. Yani hersey tozu almakta bitmiyor. Aynı zamanda yemek yemelisin. Gainer i ogunlerini etkilemeyecek mikterda almaya basla azar azar. zaten spor yaptıkca alısmaya baslar vucudun. Kolay gelsin

18. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben şöyle yapıorum şuan. hazırlıyorum işte 5 ölçekle. kahvaltıdan sonra yarısını içip azını kapatıp dolaba koyuyorum bi kaç saat sonra bir daha içiyorum gayet güzel oluyor. gece yatarken de 5 ölçek çakıyorum işte direk. elma susuyla içiyorum bir de.

19. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
  20. qazwsx100

qazwsx100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aspartam ile ilgili bizi aydınlatabilecek var mı ?

Ramazan nedeniyle ara verdim ben kullanmaya,ramazan biter bitmez sporla birlikte tekrar başlıyıcam...

ancak hergün 3-5 paket nescafe ice beni biraz düşündürüyor ?
    siz ne diyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş