böyle saygısızlık görülmedi(okan bayülgen klasiği)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cenci tarafından 15 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Olay Danimarka'da olmus olsa, Okan Bayülgen'e tamamen hak verirdim, fakat Özlem hanim siyasetcilerin %99 u erkek olan bi ülkede, ve kadinlarin cogunlukla erkekler kadar saygi görmedigi bir yerde calisiyor. Bana göre Özlem hanim hakli, cünkü bu mesafeyi bastan koymassa daha ilerde nelere ugrayabilecegini bilemez, bu zaten Bayülgen'in kisiligiyle ilgili degildir.

Ayri zamanda bir politikaci, ismini bir "brand" olarak korumali, ki kimsenin süphesi olmasin ismi anildiginda. Oy almak icin bu cok önemli bence.

Bayülgen' ne olursa olsun, konugunun tercihini saygiyla karsilamali, sonucta Özlem hanim misafir, caféde arkadasca sohbet etmeye gitmediklerine göre.... Tartisma olacaksada reklam arasinda yapilmali. Ben sahsen rating icin mi diye süphelenebilirim.

Bayülgenide anlayabiliyorum, Türk halkina belkide ders vermek istedi, ama acisini politikaci hanimdan degil, Özlem hanima mesafe koymayi mecbur eden insanlardan öcünü almaliydi. -Bence iki taraftada ego sorun degil, sadece toplumsal bir sorun. Özlem hanimin yerinde erkek vali, bana vali olarak hitap et deseydi, o zaman valinin ego sorunu var diye düsünürdüm.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Cok sacma buldum bu tartismayi. Amac reyting baska birsey olamaz.
    Bir konukla bir sunucunun bu sekilde milyonlarca insanin izleyebilecegi bir programda bu sekilde tartismasi, sanirim ikisi tarafinca cok yanlis oldugu biliniyor, araya reklam verilse dahi son gaz devam ediyorlar.

Reklamin iyisi kötüsü olmaz. Ikisi icinde cok iyi oldu, birisi yeni bir program baslatti, digeri ise sandikta oy almak icin cabaliyor.

Inanin burda baska bir amac yok. Türkiyede bir TV programi izlemek icin bu sekilde skandal niteliginde programlar yapilacaksa ki görüyorsunuz...

Benim korkum yakinda bu tür programlarin, magazin programlarindan bir farki olmayacagidir. Isimlerini pek bilmem, ama manken olduktan sonra, sarkici olan bir bayan var, ben bu olayi onun aptalca satasmalarina benzettim.
    Bu tür olaylar ayni FB ve GS yöneticilerin nasil taraftarlari git gide Holiganizme tetikliyorsa, bu olaylarda insanlari git gide manyak manyak careler pesinde olmasina neden olacak...

Sayfayı Paylaş