Bölgesel yağlanma için nasıl bir program ve hangi supplement ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SlyVanaS tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SlyVanaS

SlyVanaS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar 102 kilo 1.76 boyundaydım. 2 yıl sonra diyetsiz sporsuz 72 kiloya düştüm ve boyum 1.86 . 4 aydır bb yapıyorum onun öncesinde 7 aylık bi geçmişim var. Şuan 77 kilo'yum Fakat hiç diyet yapmadım cardio'da yapmadım bu yüzden bölgesel olarak yağ kaldı. Artmıyo ama bişey yapmadığım halde sadece ağırlık çalışarak bi nebzede olsa o kısımlardan verebildim. Gövde bölgemde komple yağ var kollarım ve bacaklarımda yok denecek kadar az.

Ben BCAA ve Protein tozu kullanıp 1-2 ay sonra Animal Cuts ve Protein tozu kullanmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Kas kütlemde az, ne zaman yağ yakımına başlıyayım ve hangi supplementi kullanmalıyım lütfen yardım ???

39MOzr.jpg M621B6.jpg dnDL77.jpg

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Kaderini suplemente bağlama. Bence ilk etapta clean bulk yapıp güzel bir şekilde kütle artışına git. Kas hacmini oturttuktan sonra definasyona girersin.

3. SlyVanaS

SlyVanaS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Cevapladığın için teşekkür ederim, Şuan alacağım karbonhidrat göbeğime ve diğer bölgelerede gider biraz daha şişer diye düşünüyorum şişmanlıktan geldiğim için derim esnek zaten ve yaza baklavayı görmek istiyorum allah nasip ederse

Sayfayı Paylaş