Bölgesel yağlanma (göğüs) ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve atabalkan tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atabalkan

atabalkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben bundan 4 sene evvel bir kulüpte yüzüyordum ve antrenmanım yoğundu yarış antrenman programını uyguluyorduk yani epey bir yorucuydu antrenmanlar. kulak problemim yüzünden aniden bırakmam gerekti ve kilo aldım göğüs bölgem epey bir yağlandı şimdi ise fazla kilolarımı verdim ve zayıfım ama göğüs bölgemdeki yağlarımda eskiye oranla azaldı ama gene çoklar benim sorunum şu boyum 1.70 kilom 58 boyuma göre zayıfım ama çok sayılabilecek kadar yağ var göğüs bölgemde bu yağları yaktığımda bölgesel yağ yakımı olmadığı için doğal olarak kilo vericeğim ve dahada zayıf olacağım. yağ yakarken karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenirsem aynı kiloda kalıp yağlarımdan kurtulabilirmiyim ?
    Ayrıca tekrar yüzmeye başladım bu yağlarımdan böyle kurtulmayı planlıyorum şekerli ve aşırı yağlı yiyecekleri kestim haftada 6 kere antrenmanım var eski yoğunlukta çalışıyorum ve günde 2 saat antrenmanım düzenli beslenme ile ne kadar sürede kurtulabilirim yağlarımdan (yağ oranımı bilmediğim için tahmini söylerseniz bu antrenmana göre sevinirim)?:confused:

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Demekki aldığın kiloların cogu yağmış ki hala boyuna göre kilon cok az olmana rağmen yağlanma var.Sana önerim bodye yazıl ağırlık falan kaldırırsın göğüs hareketleri cardio vb erir gider o

3. atabalkan

atabalkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bencede öyle ben yüzerken antrenman çıkışı hep hamburger yerdim xD bırakıncada bi epey öyle gitti ondan olabilir bodye zamanım olmadığı için seneye düşünüyorum bu sene bu antrenman yoğunluğunda dengeli beslenme ile yağ oranının minumuma indirip seneye bb yapmayı düşünüyorum ama galiba kara çalışmaları olucak yüzmenin haftada 2 kere salonda çalışırım :) peki bu antrenman yoğunluğu ve dengeli beslenmeyle ne kadar sürer acaba ?

4. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Valla bu senin metabolizmana bağlı birde kaç yaşındaısn onu yazsaydın.Ama en az 1-2-3 ay sürebilir tahminimce

5. atabalkan

atabalkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    16 yaşındayım valla eğer dediğin gibi 3 ay fln olursa çok iyi olur benim için =) hedefim en geç nisan ayına kadar =)

Sayfayı Paylaş