BÖBREK RAHATSIZLIĞIM VAR

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve serkan33 tarafından 15 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. serkan33

serkan33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese iyi geceler ve herkese başarılı bir spor kariyeri diliyorum.Benim bir sorunum var fakat hiçbiryerde bu konu ile ilgili bir yazıya rastlamadım buraya yazmakta karar kıldım.Benim sol böbreğim %10 çalışıyor şekli rengi bozuk olduğunu söyledi kısacası UP darlığı diye geçiyor (google yazdığınız zaman çıkar) sol böbreğim de böyle bir rahatsızlık olduğu için kilo alamadığımı düşünüyorum.Takviyesiz yaklaşık 6 ay spor yaptım fakat hafif hacimlenme olsa da kesinlikle verimli bir kilo alamadım (6 ayda 5 kilo) ve bu sebepten dolayı gainer takviyesine başvurdum ve yanında Kreatin,BCAA ve Protein Tozu kullanmayı düşünüyorum sizin de bildikleriniz ve görüşlerinizi alırsam benim için muhteşem olur bu konu hakkında en yakın zamanda kendi doktoruma başvurmayı düşünüyorum tecrübesi olan ve bilen değerli abilerimiz kardeşlerimiz bu konuda bana yardımcı olursa harika olucağını düşünüyorum.

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Bence önce doktoruna başvur. Eğer böbreklerde bir sıkıntı varsa bu takviye kullanımında bir sorun yaratabilir belki. Eğer doktorun ok verirse buradan yardım iste. Geçmiş olsun.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Iyi dileklerin icin tesekkur anciak çoğumuz kariyer yapmiyoruz bencesen de kariyer yapma. Yüksek protrinbobreği yaorar sen aşırıya kaçma doğal beslenerek alabildiğin günde 500 gram et tavuk balikla yetin. Neredeyse Ayda 1 kilo iyidir. Çok kişinin başaramadı bir orandIr. Bunu yeterli bulup. Doğal devam etmenizi tavsiye ederim. Kan tahlillerinizi kontrollerinikontrolleriniihmal etmeyin. Böbrek rahatsızlığı ağırlık kaldırmayı verdiği yüksek iç basınla birleşin etansiyon kalp rahatsızlıkları böbrek ilerleme ihtimali var. Sık sık kontrole git ve kariyer düşüncesinden vazgeç doğal yap. Steroidler tansiyon yapar da böreği zorlar. Steroid fazladan protein gerektirir makinaya modifiye edip fazladan benzin vermemek saçmaliktir. Fazlaprotein de san
    Akülliyen zarar. Sana güzel zevkli bir spor hayatı dilerim

4. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle geçmiş olsun. Supplement başvururken doktara gidip izin verirse alırsın. Kilo almak istiyorsan düzenli uyku ve dengeli-Sağlıklı beslenmekten geçer.Basitçe açıklanmak gerekirse Çocukluğumuzda anneler ne diyordu." Ye iç Uyu Büyürsün yoksa cüce kalırsın " derdi.

5. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatin ve proteinin bir arada kullanımı verimli çalışan böbrekleri bile zorlarken kullanmanı öneren olacağını sanmam fakat bir doktora başvurmalta fayda var.

Sayfayı Paylaş