1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Azmin zaferi büyük değişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mkmk tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mkmk

mkmk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhabalar forumu 15 gündür takip ediyorum ve bende başımdan geçenleri yazma gereği duydum
    yaş 19 başımdan geçenleri anlatmaya başlıyım ilk olarak ben cocuklugumdan beri hafif kilolu biriydim takii 11 ve 12 . sınıfa kadar öss dönemine kadar ve bu dönemde 20 kilo ya yakın aldım büyülk çatlaklar oluştu vucudumda hem kilo hem sarkma pis bi görüntü oluştu ve ben kendime hep derdim hele şu sınav bitsin zayıflarım diye ve sınavdan sonra haziran sonu salona yazıldım ve cok sıkı bi diyetle ekmek hiç yok yağlı besinler hiç yok ve 4.5 ayda 108 kilodan 83 e düştüm 25 kilo verdim sonra fitnessı kardiyo yu bırakıp hayatımda hiç yapmadıgım bodybuilding ağırlıklara girmeye karar verdim hocamın desteğiyle ve cok da kas kaybetmiştim ama 1 hafta da o agırlıklarla baş edemedim ve bıraktım ve bıraktıktan sonraki 7 ayda temmuza kadar 8 kilo daha verdim ve evde mekik şınav cektiim üniversite ingilizce hazırlık bittikten sonra temmuzda başladım vucut geliştirmeye ve 4 . ayım bitti düzenli bir şekilde
    temmuzda önceki
    boy:1 82
    kilo:75
    kol:29

4.ay
    kilo:82
    kol:35.5

şuan göğüs ve omuz olçülerim salondakı hocada gittigimde ogrenip yazacağım fotograflarıda en kısa zamanda yükleyeceğim eskileri bulmak zor olcak ama bulurum inşallah

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    tebrikler... Fotolar olursa daha iyi yorumlama fırsatımız olabilir...

3. jrcoder

jrcoder Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bu konuda çok sıkı olmak gerektiğini anladım gerek berksürücü olsun gerek mehmetanil olsun onların konuları sayesinde. Geçen yıl bu aylarda 160tan 138e kadar gerileyip (4 ay, ve büyük kısmı yağ) sonra salak gibi irademe hakim olamamıştım bu sene bu zamanlarda yine 160ım.. Başladık bakalım doktor eşliğinde spora daha başlamamın sakıncalı olduğunu söyledi. Sizlerin azim örneklerini okudukça iradem güçleniyor.

Ayrıca resimlerini görmek isteriz :)

RabbitHole bunu beğendi.
  4. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Bizim gibi kilolu şekilde gelip bodyde gelişim gösterenleri ayrı bir önem gösteriyorum kas kaybımız çok fazla oluyor.

Jesus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş