1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Aytosh'un Tarihsel Değişimi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Aytosh tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Aytosh en hacimli halinde sanki biraz karın çalışmayı bırakmışsın gibi. Ama takdir ettim gerçekten. Bu arada o kafandaki kar maskesi mükemmel bende pozlarımda kullanmak isterim :) Fakat hafif bir jinekomasti ihtimali sezdim D. wolf hocam bir o 2006 yazı resimlerindeki göğüs pozuna bakabilirmisiniz ?

2. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    babam o jinekolar yüzünden 18 yaşında steroid kullandığımı sanıyordu :) ancak kilo verince düzeldi.

bunlar ise epilasyon sonrası mudurnu tavuk modeli resimlerim :D bugün çekildim.

3. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Aytosh yine söylemek istiyorum :) Göğüs gerçekten iyi. benim hoşuma gitti. ama tek eksiğin mide ya :) birazda mideye ağırlık versen çok güzel olacak gerçekten. özellikle alt mide ve oblikler. bu arada evet düzelmiş şimdi. bide ben epilasyona karşıyım kıllıysam kıllıyım kardeşim :p

Sayfayı Paylaş