avusturya ziyareti

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boksbody tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Wifi üzerinden bağlaninca whatsapp ücret yazmaz.

Normal kendi hatindan yurdisi arayinca, karşi tarafada yaziyor. Fakat avrupada türkcell europe, türk telekom var. 2 hafta icin degermi bilmiyorum.

Telefona viper yükleyip wifi üzerinden ücretsiz konuşabilirsin

boksbody bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Uff!Konuyu kacirmisim,yeni görüyorum türkiyede oldugum icin girememistim foruma,su anda gittinmi gitmedinmi bilmiyorum ama okudugum kadariyla sorularindan bikacina cevap yaziyim.Bu arada ben isvicredeyim avusturyayla farkliliklar gösterebilir.
    -Suplemen t magazasi her kösebasinda zor bulunur,genelde interntten ismarlarim
    -fitnes salonlarini günlük kullanabilirsin,tavsiyem sen gezerken degisik sehirlerde olacagini düsünerek gittigin salona deneme amacli antraman yapmak istedigini söyle antremanini yap bu bedava,baska sehiri gzerken baska bir salonda yine aynisini yap.
    -her ne olursa olsun tavsiyem telefonunu otelin wi-fi si disinda hic kullanmaman,tatil sonu sürprizlerel karsilasabilirsin,telefonunda mümkünse roaming,yani dis ülke kullanim ayarini kapat böylece habersiz telefonunun yaptigi güncellemeler yüzünden tatsiz sürprizlerin önüne gecmis olursun.
    -20 küsür senedir girer cikarim daha bir kez olsun gümrükde problem yasamadim istedigini getir derim.
    -isvicreye gelirsen antremani beraber yapalim.
    iyi tatiller!

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş